800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FASCHING - léto

Rodinný hotel sestávající se ze tří budov, částečně propojených leží asi 500 m od korutanského jezera Längsee.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel sestávající se ze tří budov, částečně propojených leží asi 500 m od korutanského jezera Längsee.

Sport a zábava

Stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, počítačové hry, půjčovna jízdních kol a nordických holí (dle disponibility zdarma), jednou týdně turistické výlety s průvodcem do okolí, přírodní pláž 1 500 m s plážovým lehátkem (zdarma). Doporučujeme přikoupit Korutanskou letní zážitkovou kartu, která umožňuje zdarma či se slevou využití lodní dopravy na korutanských jezerech (Ossiacher See, Millstätter See), lanovek (např.Gerlitzen u Villachu, Bad Kleinkirchheim, v NP Hohe Tauern Reisseck, Heiligenblut), vstup do zoologické zahrady (např. Affenberg v Landskronu či Happ v Klagenfurtu), vstup do řady muzeí (např. muzeum Porsche v Gmündu) a mnoho dalších přírodních a kulturních památek.

Stravování

All inclusive zahrnuje bufetovou snídani, malý obědový snack, dále odpolední kávu nebo čaj s moučníkem či zmrzlinu pro děti a večeři o 3 chodech, 2 nápoje k večeři -  místní pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje. Restaurace je umístěna v hlavní budově.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, denní místnost, internet (za poplatek), tenisový kurt a sauna (zdarma), solárium (za poplatek). Parkování před objektem (zdarma).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny telefonem a kabelovou nebo SAT-TV.

Počasí

Korutany

0°C Převážně oblačno