800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL-PENZION AUSTRALIA

Menší hotel v klidné lokalitě.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Centrum Seebodenu a veřejné plážové koupaliště jsou vzdáleny cca 1,5 km.

Ubytování

Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny se sprchou, WC, sat. TV, fénem a pokojovým trezorem (cca 1 €). Dvoulůžkové pokoje (A2A): bez balkónu. Dvoulůžkové pokoje (A2B): s balkónem. Rodinné pokoje (A2C): pro 2–4 osoby (cca 35 m²), obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, dvoulůžkový pokoj oddělený závěsem, samostatné WC, 2 sprchy, radiobudík a balkón.

Vybavení

Rodinný penzion svým hostům nabízí restauraci, resp. společenskou místnost, internetový terminál (za poplatek), bar a kavárnu na terase. Venkovní bazén (10 x 5 m, vyhřívaný 19.5.–15.9.) s dětským bazénem na zahradě s lehátky a slunečníky.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře výběr z menu o 3 chodech a salátový bufet. 1x týdně večerní grilování a selský bufet.

Sport a zábava

Za poplatek: biliár, miniaturní dráha na curling. Horské a rodinné túry. Organizované pěší túry se svačinou za poplatek. Rodina: dětské hřiště.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 5 €/den. Lázeňská taxa: cca 1,95 € na osobu od 16 let/den, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. SLUŽBY V CENĚ: Vstup na koupaliště a do krytého bazénu u jezera Millstätter See. Mýtné na silnicích okolo jezera Millstätter See. Vstupy do různých muzeí. 1x týdně rodinná pěší túra a 1x horská túra.

Náš názor

Menší hotel v klidné lokalitě.

Počasí

Korutany

14°C Jasno

×