800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLuxusní plavba po Dunaji / loď Mozart

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PASOV
Individuální příjezd do Pasova (za příplatek zorganizujeme individuální transfer am i zpět). Nalodění se mezi 16. a 18. hod.

2. den

MELK
Dopoledne máte možnost si prohlédnout majestátní zámek Melk s jeho krásnou zahradou. Odpoledne plavba směrem k Budapešti.

3. den

ESZTERGOM - BUDAPEŠŤ
Časně ráno začíná fakultativní výlet Esztergom, historického místa kolem Dunaje, cca 33 EUR. Dále pokračujete do Budapešti. Po večeři možnost zúčastni se fakultativního výletu "Noční Budapešť".

4. den

BUDAPEŠŤ
Dopoledne Vás čeká okružní prohlídka Budapešti. Odpoledne, po obědě, fakultativní výlet "Puszta" do maďarské podunajské nížiny s ukázkou jezdeckého umění. V podvečer plavba zpět po Dunaji do Bratislavy.

5. den

BRATISLAVA
Dopoledne odpočinek na lodi. Odpoledne okružní prohlídka Bratislavy s prohlídkou starého města. Nakonec opustíte Bratislavu a vydáte se na další plavbu do Rakouska.

6. den

VÍDEŇ
Dopoledne Vás čeká okružní prohlídka Vídně. Odpoledne volný program, nebo se můžete fakultativně zúčasnit výletu na Schönbrun, cca 32 EUR nebo Noční Vídeň cca 32 EUR.

7. den

KREMS
Dnešní výlet Vás nejdříve zavede do Dürsteinu. Po prohlídce následuje výlet "Perla Wacha" do Göttweig. Po prohlídkce zámku odjezd do města Krems, kde Vás čeká ochutnávka místních znamenitých vín.

8. den

PASOV
Návrat do Pasova mezi 9-10 hod. Konec programu.

Počasí

Burgenland

24°C Skoro jasno

Dolní Rakousko

25°C Jasno

Horní Rakousko

25°C Skoro jasno

Korutany

25°C Skoro jasno

Salcbursko

26°C Skoro jasno

Štýrsko

24°C Skoro jasno

Tyrolsko

27°C Skoro jasno

Vorarlbersko

25°C Jasno