800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPlavba po Dunaji / loď Amadeus

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PASOV
Individuální příjezd do Pasova (za příplatek zorganizujeme individuální transfer am i zpět). Nalodění se mezi 16. a 18. hod.

2. den

EMMERSDORF - VÍDEŇ
Dopoledne prohlídka regionu Wachau. Výlet "Za krásami Wachau" Vás zavede na zámek Melk a Dürstein. Výlet zakončíte v Weissenkirchen. Odpoledne návrat zpět na loď a plavba pokračuje do Vídně. Večer fakultativně výlet "Sound of Vienna" cca 42 EUR nebo "Noční Vídeň" cca 32 EUR

3. den

VÍDEŇ - NUSSDORF
Dopoledne Vás čeká prohlídka Vídně. Odpoledne volný program, nebo se můžete fakultativně zúčasnit výletu na Schönbrun, cca 32 EUR. Večer plavba pokračuje do Esztergom.

4. den

ESZTERGOM - BUDAPEŠŤ
Časně ráno začíná fakultativní výlet Esztergom-Szentendre, dvou historických míst kolem Dunaje, cca 33 EUR. Dále pokračujete do Budapešti, kde Vás čeká okružní prohlídka města.

5. den

BUDAPEŠŤ
Dopoledne volno pro vlastní návštěvu Budapešti nebo se můžete fakultativně zúčasnit výletu "Zámek Gödöllö, cca 41 EUR. Odpoledne plavba zpět po Dunaji do Bratislavy.

6. den

BRATISLAVA
Dopoledne okružní prohlídka Bratislavy s prohlídkou starého města. Odpoledne opustíte Bratislavu a vydáte se na další plavbu do Rakouska.

7. den

GREIN - LINZ
Dopoledne fakultativně okružní prohlídka města Grein. Kromě jiného si prohlédnete nejstarší rakouské Městské divadlo a zámek Arkadenhof- Greinburg. Odpoledne zavítáte do města Linz, kde Vás čeká okružní prohlídka.

8. den

PASOV
Návrat do Pasova mezi 8-9 hod. Konec programu.

Počasí

Burgenland

14°C Polojasno

Dolní Rakousko

12°C Polojasno

Horní Rakousko

11°C Převážně oblačno

Korutany

6°C Jasno

Salcbursko

8°C Polojasno

Štýrsko

12°C Oblačno

Tyrolsko

6°C Jasno

Vorarlbersko

8°C Jasno

×