800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPoddunajské metropole Bratislava, Budapešť a Vídeň

Návštěva tří metropolí na Dunaji. Spojení kultury s relaxací. Návštěva Bratislavy, Budapeště, Vídně, Wachau, Krems, Dürnsteinu, Melku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den
Odjezd v ranních hodinách po trase z ČR, zastávka v Bratislavě k pěší prohlídce historického centra, s možností vidět korunovační kostel Sv. Michala, Pálfyho palác, Michalskou bránu, Slovenské národní divadlo. Ve večerních hodinách příjezd do Budapešti, večeře a nocleh v hotelu.

2. den
Snídaně. Okružní jízda Budapeští (Královský palác, Matyášův chrám, budova Parlamentu, Rybářská bašta, bazilika sv. Štěpána,památník Milenia). Okružní jízda končí u Széchenyiho lázní. Možnost koupání, nebo prohlídka Muzea krásných umění, kde jsou zastoupeni světoznámí staří mistři – např. Raffael, Tizian, Leonardo da Vinci, Rembrandt a Rubens, nebo individuální návštěva zámku Vajdahunyád, kde jsou soustředěny napodobeniny nejkrásnějších maďarských staveb slohu románského, gotického, renesance a baroka. Následuje volno, večeře a nocleh v hotelu.

3. den
Snídaně. Odjezd přes Maďarsko do Vídně, polodenní okružní jízda (Hofburg, Hradní zahrady, Hradní divadlo, Parlament, Chrám sv. Štěpána, Prater). Nocleh v hotelu ve Vídni.

4. den
Snídaně. Odjezd z Vídně údolím Wachau, jehož přírodní krásy chrání UNESCO, kolem vinic, připomínajících Rýnské údolí dojedeme k historickému městečku Krems, krátká zastávka. Dále cesta vede ke zřícenině hradu Dürnstein, kde byl vězněn a odkud uprchl anglický král Richard Lví Srdce. Pokračujeme proti proudu Dunaje k návštěvě nejvýznamnější barokní stavby Rakous ka, kláštera v Melku. Po prohlídce odjezd do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách přes Mikulov a Brno.

Základní cena zahrnuje

• 2 noclehy v hotelu *** v Budapešti ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím • 2 polopenze v hotelu v Budapešti (snídaně bufetem, večeře servírovaná) • 1 nocleh se snídaní v hotelu *** ve Vídni, ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím • okružní jízdu Budapeští, Vídní a Bratislavou • dopravu autokarem • průvodce • zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Naše tipy pro správnou volbu

Návštěva tří metropolí na Dunaji. Spojení kultury s relaxací. Návštěva Bratislavy, Budapeště, Vídně, Wachau, Krems, Dürnsteinu, Melku.

Upozornění

v Budapešti je ubytování s polopenzí, ve Vídni se snídaní

Trasa zájezdu

Trasa 1: Plzeň, Rokycany, Beroun (dálnice), Praha, Jihlava (dálnice), Brno
Trasa 3 : Opava, Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Brno

Počasí

Burgenland

13°C Polojasno

Dolní Rakousko

13°C Převážně oblačno

Horní Rakousko

11°C Převážně oblačno

Korutany

12°C Oblačno

Salcbursko

11°C Polojasno

Štýrsko

12°C Oblačno

Tyrolsko

9°C Skoro jasno

Vorarlbersko

13°C Slabý déšť

×