Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Salcbursko | Gasteinertal - Grossarltal

Alpen Travel Haus Lothringen & Residenz Lothringen

   Hodnocení

   3.59 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Komplex je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna a bar. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je ústřední topení, kuchyň a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Pokoje mají dvoulůžkovou postel nebo rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Je tady pracovní stůl. V kuchyňském koutě patří ke standardu lednička, varná konvice/kávovar a myčka nádobí. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, televize, rádio a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V komplexu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté mohou odpočívat na terase.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla. Hosté mají na výběr nealkoholické nápoje.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248