800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAUERNHOF OBERKARTEIS

  • Rodinný hotel v klidném údolí
  • Rozsáhlá nabídka aktivit pro děti
  • Bohatá nabídka sportovních aktivit

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

V klidném údolí. Rozsáhlá nabídka aktivit pro děti.

Poloha

rodinný hotel v klidném údolí Seitental, cca 2 km od centra města. V blízkosti národního parku Vysoké Taury.

Vybavení

hotel s hlavní a vedlejší budovou (propojeny chodbou), recepcí, jídelnou, barem, zimní zahradou, výtahem, kuchyňkou pro rodiny s mikrovlnnou troubou. Letní terasa s ohništěm a místem na grilování.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (rozkládací pohovka), cca 33 m2, samostatná obývací část. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, telefonem, trezorem, el. chůvičkami, sporákem, sprchou, WC, fénem a balkonem. Rodinné apartmány (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek, cca 45 m2, ložnice s obývací částí (rozkládací pohovka a přistýlka), vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů s mnoha produkty z vlastní produkce a regionu. K večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou tematickým bufetových stolů. 1x týdně bufetové stoly se zákusky.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

aktivní zábavní program, stolní tenis. Za poplatek: rafting, segway, tenis, jízda na koni.

Wellness

krytý bazén s dětskou částí, sauna, parní lázeň, infračervená kabina, odpočívárna. Za poplatek: masáže.

Děti

velké dětské hřiště, go-karts, skluzavka, lezecká věž, trampolína. Selský statek s krávami, prasaty, jehňaty a poníky. Dětský club (cca 100 m2) s hrami, dětskou kuchyňkou na hraní. Místnost se stolním fotbálkem, šipkami, stolním tenisem a kulečníkem. Zapůjčení kol i pro děti. Vybavení pro nejmenší (dětské postýlky, přebalovací pulty, dětské židličky, vaničky, ohřívačky lahví a el. chůvičky). Hlídání dětí (20 hod. týdně 0-2 roky a 40 hod. týdně 3-12 let). Společné rodinné průvodcované túry. Dětské ALL INCLUSIVE: navíc k polopenzi oběd v rámci hlídání dětí a 24 hod. bar s džusy. Děti do 2 let: příplatek 35€/noc. Platba na místě.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,10 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 2.7.-2.9. sobota/7 nocí.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km

Počasí

Salcbursko

12°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×