800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SALZBURGERHOF - léto

Útulný hotel s typickou salcburskou architekturou a příjemnou atmosférou se nachází na pěší zóně přímo v centru Bad Hofgasteinu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Útulný hotel s typickou salcburskou architekturou a příjemnou atmosférou se nachází na pěší zóně přímo v centru Bad Hofgasteinu.

Sport a zábava

Půjčovna jízdních kol (zdarma dle disponibility). V ceně ubytování je zahrnuta letní zážitková karta Gastein Card, která umožňuje vstupy zdarma či slevy do více jak 200 památek a atrakcí v regionu, např. zdarma jednou týdně historická vycházka s průvodcem po Bad Hofgasteinu, výlety po okolí s nordickými holemi, koncerty apod.

Stravování

All inclusive zahrnuje bufetovou snídani, obědový balíček, odpolední zákusek s kávou, 3 chodovou večeři a dále nápoje mezi 10:00-21:00 v jídelně - místní pivo, stolní víno, nealko nápoje.

Vybavení hotelu

Recepce, lobby, restaurace, TV místnost, bar, kavárna, trezor (na recepci zdarma), WI-FI na recepci (zdarma), výtah, letní terasa, masáže (za poplatek), infračervená kabina (zdarma), možnost parkování (za poplatek) nebo v garáži (za poplatek).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s balkonem či bez balkonu jsou s příslušenstvím a vybaveny telefonem a kabelovou nebo SAT- TV.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
Nákupní možnosti: 1,2 km

Počasí

Salcbursko

13°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×