800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PANORAMA

Příjemný komfortní hotel s kvalitními službami.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Příjemný hotel s bohatou all inclusive nabídkou. Karta výhod Zell am See-Kaprun Card zdarma.

Poloha

klidná, do centra s nákupními možnostmi, restauracemi a bary cca 200 m.

Vybavení

hotel s 15 pokoji, recepcí, společenskou místností, 2 oddělenými nekuřáckými jídelnami, elegantním barem a výtahem. Udržovaná zahrada (cca 700 m2) s lehátky a slunečníky. Terasa na opalování.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 22 m2, jsou vybaveny vanou nebo sprchou, telefonem, kabel. TV, trezorem, malou chladničkou, fénem, budíkem, balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 23 m2, vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2C):,cca 24 m2, vybavení jako A2A, rozkládací pohovka. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, cca 21 m2.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, obědový balíček na výlety (nutné rezervovat předem na recepci), 16.00-17.00 h. domácí zákusek nebo čerstvé ovoce. K večeři výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem nebo večeře formou bufetových stolů, dětské menu. 10.00-21.30 h. nápoje jako točené pivo (ne pšeničné), stolní víno (červené/bílé), nealkoholické nápoje jako džusy, cola, limonády, minerální voda, káva a široký sortiment čajů. Služby All inclusive začínají v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní.

Internet

WiFi na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: sauna s odpočinkovou místností, relaxační sprchy a parní lázeň (16.00-20.00 h.).

Děti

dětská postýlka, na vyžádání v CK, dětské židličky.

Další výhody

bonusová karta Zell am See-Kaprun Card zdarma (polovina května-polovina října., otevírací doby dle počasí): neomezeně v rámci karty: jízda lanovkami Areitbahn, Sonnkogelbahn, Sonnenalmbahn, City Express, Gletscherbahn Kaprun ke stanici Alpinecenter, Maiskogelbahn Kaprun, plavba lodí Zell am See - Thumersbach a zpět, vstupné na pláže v Zell am See, vstup do krytého bazénu v Zell am See, vstup do soutěsek Sigmund Thun Klamm, Vorderkaserklamm, Kitzlochklamm, na Krimmelské vodopády, vstup do přírodního parku Ferleiten, muzeum národního parku Hohe Tauern, muzea v Leogangu a Saalfeldenu. Vstup do muzea dopravních prostředků ve Vötter. Jednorázově v rámci karty: 1 výjezd lanovkou Schmittenhöhebahn, 1 výjezd lanovkou Gletscherbahn Kaprun ze stanice Alpincenter na horní stanici. Zvýhodněné vstupné do různých muzeí. Poštovní autobusy v regionu za 1 €/cesta (děti 50% sleva).

Info

parkování: parkoviště zdarma (dle dostupnosti), další místa k parkování v blízkosti; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: 1,15 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Počasí

Salcbursko

7°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×