800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySalcburk a solná komora

5-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Příjezd do Salcburku. Prohlídka historického arcibiskupského města a rodiště W.A.Mozarta na řece Salzachu. Odjezd do hotelu Dachsteinblick v Eugendorfu, od hotelu nádherný rozhled na Alpy. Ubytování. Večeře. Nocleh.

2. den

Snídaně. Odjezd k tajemnému jezeru Königssee v Berchtesgadenských Alpách v Bavorsku. Vycházka k nejkrásnější vyhlídce na jezero. Výjezd lanovkou do mezistanice lanovky na Jenner (1200 m n.m.). Po horizontále Königsweg až k horské chatě na Königsbachalm – cestou krásné výhledy na jezero pod masivem Watzmannu. Sestup k údolní stanici lanovky. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd k pohádkovému jezeru Wolfgangsee. Výjezd zubačkou na jedinečný vyhlídkový vrchol Schafberg (1783 m n.m.) - výhled na 14 jezer Solné komory a masiv Dachsteinu. Návrat zubačkou k jezeru Wolfgangsee. Pohodová túra po břehu jezera do lázeňského St.Gilgen. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do srdce Solné komory k jezeru Traunsee. Prohlídka Gmundenu s lázeňskou atmosférou. Lodní výlet do malebného Traunkirchenu. Výjezd lanovkou na Feuerkogel (1592 m n.m.) s nádhernými výhledy na jezero, Traunstein a Dachstein. Krátký výstup na vyhlídkový vrchol Alberfeldkogel (1707 m n.m.). Cesta zpět podél jezer Atterseee a Mondsee. Večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd do Werfenu s mohutným hradem Hohenwerfen. Výjezd na parkoviště pod lanovkou. Výstup k lanovce (cca 20 minut), výjezd lanovkou a dále vycházka ke vstupu do jeskyní Eisriesenwelt. Prohlídka největších ledových jeskyní na světě. Návrat k lanovce a autobusu. Odjezd do ČR. Návrat kolem půlnoci.

Minimální výměna na vstupy

69 Eur.

Počasí

Salcbursko

2°C Převážně oblačno

×