800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLANDHOTEL GRÜNHOLZ

Příjemný rodinný hotel s hezkou wellness zónou a venkovním bazénem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Příjemný rodinný hotel s hezkou wellness zónou a venkovním bazénem.

Poloha

hotel leží v nádherné lokalitě s panoramatickým výhledem (cca 1200 m n.m.), uprostřed rekreačního a turistického ráje Hochkönig. Centrum Mühlbachu s možnostmi nakupování je vzdáleno cca 4 km.

Vybavení

rodinný, útulný venkovský hotel s 20 pokoji, společenskou místností, restaurací, snídaňovou místností, hotelovým barem s kachlovými kamny a terasou s kavárnou a krásným výhledem na hory salcburského regionu. Vlastní koupaliště s loukou s lehátky a slunečníky.

Ubytování

všechny jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV a balkónem. Rodinné pokoje (A4A): pro 3-4 osoby s dvoulůžkem a 2 přistýlkami.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně večer s grilováním nebo fondue (podle počasí). Odpoledne zákusek nebo svačina.

Wellness

pěkné wellness centrum s alpskou saunou, parní lázní, vířivkou, Kneippovým bazénem. Odpočinková místnost s panoramatickým výhledem. Sauna za poplatek.

Rodina

dětské hřiště a herna. V místě bohatý program pro děti a rodiny s nejrůznějšími aktivitami, jako jsou např. slavnosti her, indiánská slavnost, domácí dílna, jízda na ponících atd. (po-pá pouze v době hlavních prázdnin).

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 5 EUR/den. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci.

Počasí

Salcbursko

22°C Jasno

×