800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLANDHOTEL LERCH PLANKENAU - léto

  • Centrum je vzdálené 2,5 km od hotelu
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Zahrada s rybníčkem, lehátky a slunečníky. Bohatý animační program pro děti.

Poloha

klidná a idylická, na kraji obce St. Johann (centrum cca 2,5 km). Ideálním výchozím bodem pro turistiku.

Vybavení

30 pokojů, přijímací hala, nekuřácká restaurace, a-la-carte jizba, zimní zahrada a bar. Kavárna s terasou. Rozsáhlá udržovaná zahrada (cca 1000 m2). Louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): pro 2-4 osoby, cca 25 m2, palanda, nekuřácké pokoje s kabel. TV, telefonem, trezorem, posezením, balkonem, fénem, sprchou a WC. Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 23 m2, možnost rezervace 1 dospělé osoby a dítěte, vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy (do 10.00 h.). K večeři výběr z menu o 4 chodech nebo formou bufetu. 1x za týden grilování (dle počasí) nebo selský bufet. Děti do 15 let obdrží k večeři dětské menu o 3 chodech (menu o 4 chodech za příplatek).

Sport/aktivity

zdarma: 1x týdně túra s průvodcem. Jízdní kola, horská kola, dětská kola, sedačky - dle dostupnosti.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: 2x týdně sauna a parní lázeň (15:30-19:00 h.), místo pro koupání (20 x 8 m) s oddělenou částí pro děti. Za poplatek: solárium a vířivka.

Děti

dětský animační program 5x týdně pro děti od 4 let (5 hodin denně). Minizoo, výběh pro koně, 5x týdně jízda na ponících. Velké dětské hřiště s lezeckou stěnou, houpačkou, skluzavkou, 1x týdně grilování pro děti, vybavení pro nejmenší (k dispozici na recepci), dětské židličky a postýlky (zdarma, na vyžádání v CK).

Info

parkování: parkoviště zdarma; p říjezd vlakem: transfer z/na nádraží St. Johann zdarma (nutná rezervace předem v hotelu); d omácí zvíře: cca 10 €/den, platba na místě; p říjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km

Počasí

Salcbursko

13°C Převážně oblačno

×