Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Salzachtal

METZGERWIRT

  Poloha a popis

  Upozornění

  • Níže uvedený popis je informativní a právně nezávazný
  • Oficiální popis pořádající CK najdete v boxu “Detaily Vašeho zájezdu”

  Stručný popis

  Oblíbený hotel v jednom z nejslunnějších míst Rakouska.

  Poloha

  St. Veit, lázeňské městečko s léčebným klimatem v údolí Salzachtal, ideální výchozí bod pro lyžaře. Hotel se nachází v centru, v klidné zóně s omezenou dopravou.

  Vybavení

  komfortní hotel s jídelnou, jizbou, barem a pěknou terasou na opalování s kavárnou.

  Ubytování

  všechny pokoje jsou vkusně zařízeny se sprchou nebo vanou, WC, kabel. TV a telefonem. Župany k zapůjčení. Dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B): cca 24 m2, některé s balkónem. Rodinné pokoje (A2B) pro 2-4 osoby. Rodinné pokoje (A2C) dvoulůžkový pokoj (cca 30 m2) zařízeny kompletně dřevěným nábytkem a balkónem.

  Stravování

  volitelně snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Večer výběr z menu a saláty formou bufetu. 1x týdně tematický večer a večeře při svíčkách. 24.12. a 31.12. vánoční a silvestrovská gala večeře.

  Info

  Parkování: v ceně. Domácí zvíře: cca 9 EUR/den. Příjezd/minimální délka pobytu: 1.12.-24.12., 8.1.-4.2. a 26.2.-30.4. denně/3 noci. 25.12. sobota/8 nocí. 2.1. neděle/6 nocí. 5.2.-25.2. sobota/7 nocí.

  ZIMNÍ info

  Vlek/lanovka: dětský vlek cca 400 m, středisko Salzburger Sportwelt cca 5 km. Sjezdovka: cca 5 km Běžecká stopa: cca 350 m Skibus: cca 20 m Půjčovna lyží: cca 200 m Lyžařská škola: cca 5 km Zimní turist. stezky: od domu

  Wellness

  Biosauna s barevnou světelnou terapií, sauna, parní lázeň, zážitková sprcha, infračervená kabina, vyhřívané lavice, odpočinková místnost a posilovna. Za poplatek: Solárium, vířivka, zkrášlující produkty, koupel thalasso a různé masáže.