800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION JAGDHOF

Individuální dovolená v pokoji nebo apartmánu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Rodinné apartmány s idylickou polohou.

Poloha

obce St. Johann a Alpendorf s dětským zážitkovým světem cca 1 km. Jezero ke koupání cca 500 m. Cyklostezka Tauernradweg u domu.

Vybavení

8 apartmánů, jídelna a společenská místnost (snídani lze rezervovat na místě), zahrada s lehátky a slunečníky. Možnost grilování. Wi-fi v ceně.

8000

Ubytování

všechny apartmány jsou vybaveny kabel. TV, jídelním a kuchyňským koutem (2-plotýnkový el. sporák, chladnička, kávovar), sprchou, WC. Dvoupokojové apartmány (F2F) pro 2 osoby (cca 25 m˛). Obývací kuchyně, 1 dvoulůžkový pokoj, balkón. Dvoupokojové apartmány (F3G) pro 3 osoby (cca 33 m˛). Obývací ložnice s pohovkou na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj, částečně s balkónem. Třípokojové apartmány (F5H) pro 5 osob (cca 45 m˛). Obývací pokoj se sedacím koutem. 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, balkón. 3. poschodí-celé patro (F8J): 5 pokojů pro 8 osob (cca 94 m˛). Kuchyně s jídelním koutem, předsíň, obývací pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové pokoje, 3 kabel. TV, 3 sprchy, WC, velký balkón, mansarda.

Služby v ceně

1x týdně sauna a parní lázeň.

Sport/aktivity

bez poplatku: 1 antukový tenisový kurt, stolní fotbal, kola k zapůjčení (tauernská cyklostezka od domu).

Wellness

za poplatek: sauna, parní lázeň, vířivka.

Rodina

hřiště. Týdenní program v Alpendorfu s jízdou na ponících.

Info

Parkování: parkoviště v ceně.Domácí zvíře: ne.Lázeňská taxa: cca 1 EUR osoba/den, od 15 let, platba na místě.Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid. Ložní prádlo s výměnou 1x za 14 dní.Vzít s sebou: osušky, ručníky a utěrky.Na místě se platí: kauce cca 40 EUR.Příjezd/minimální délka pobytu: denně/5 nocí. Začátek/konec nájmu: 16/10 h

Počasí

Salcbursko

9°C Jasno

×