800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERIENPARADIES KLEINARL

Velkorysé hotelové zařízení ve slunečné části Kleinarlu s top vybavením.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Velkorysé hotelové zařízení ve slunečné části Kleinarlu s top vybavením.

Poloha

nové zařízení se skládá ze 3 hlavních hotelů a 3 vedlejších budov v okruhu cca 250 m a leží v klidné slunečné části. Centrum cca 300 m. Ideální výchozí bod pro túry a vyjížďky na kolech.

Vybavení

hotel vhodný pro rodiny, s novou přijímací halou, recepcí a hotelovým barem. Restaurace, výtah, terasa na opalování a kavárna s terasou. Venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem, dětským bazénem a lehátky. Wi-fi v ceně.

Ubytování

velmi dobře a komfortně vybavené pokoje. Všechny se sprchou/WC, telefonem, sat. TV a balkónem. Částečně wi-fi na pokojích (za poplatek). V hotelových apartmánech někde navíc malá kuchyňka se sedacím koutem. Jednolůžkové pokoje (A1A). Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 18m2. Třílůžkové pokoje (A3A): cca 21 m2, pro 2-3 osoby. Apartmány (A4B): pro 3- 4 osoby(45 m2): dva dvoulůžkové pokoje s obytnou kuchyní. Rodinné apartmány (A5A): pro 3-5 osob, s dvoulůžkovým pokojem, třílůžkovým pokojem a obývací kuchyní, sedacím koutem. Maximální počet osob nesmí být ani malým dítětem překročen.

Stravování

plná penze. Bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, studené a teplé speciality a sladký koutek. Oběd – snack od 12.30-13.30 h. 15-16.30 h zákusky a zmrzlina pro děti. Večeře formou menu o 4 chodech, salátový bufet. Ovocné šťávy pro děti během večeře. 1 x týdně bufet a grilování.

Sport/aktivity

půjčování kol dle dostupnosti. 1-2 průvodcované túry za týden.

Wellness

vesnička Diana, cca 800 m2, s panoramatickým krytým bazénem s protiproudem, parní lázní, tepidáriem, biosaunou se světelnou terapií, zážitkové sprchy, zimní zahradou, odpočívárnou s vodními lůžky a čajovým barem. Za poplatek: solárium a masáže.

Děti

velké hřiště v areálu, herny s pavoučí stěnou, video a počítačové hry, stolní tenis, stolní fotbal atd. 18.6.-7.9. hlídání dětí cca 6 h pro děti 4-12 let (pondělí – pátek) v říši dobrodružství (cca 500 m), velký přírodní areál s malou zoo se zvířátky k pohlazení, apod. Denně obměňovaný dětský program.

Info

parkování: parkoviště v ceně.
Domácí zvíře: ne
Lázeňská taxa: cca 1,10 € osoba/den od 15 let. Platba na místě.
Příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 3 noci. 6.7.-16.8. denně/5 nocí.

Počasí

Salcbursko

7°C Dešťové přeháňky

×