800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LANDGASTHOF WEINPRESS - léto

Hotel nabízí rozšířenou polopenzi s odpolední svačinkou, výhodou jsou nápoje při večeři v ceně. Poloha hotelu je ideální jako výchozí bod pro poznávání okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel má slunnou a centrální polohu na začátku obce Filzmoos, asi 1060 m n. m., elegantně zapadá do stylu místní krajiny a má krásný výhled na hory, leží cca 400 m od centra Filzmoos a nákupních možností, asi 300 m od veřejného bazénu, vedlejší budova je vzdálená od hlavní asi 20 m.

Ubytování

pokoje pro 2či 3osoby mají sprchu/WC, fén, balkon, TV, zdarma trezor. Rodinné pokoje pro max. 4osoby mají obývací pokoj s rozkládací pohovkou, malý kuchyňský kout s ledničkou, ložnici s 2lůžkem a jsou bez balkonu.

Vybavení

recepce, velký bar se zimní zahradou, výtah pouze v hlavní budově, parkování zdarma, jídelna, restaurace. Zdarma vstup do nedalekých lázní s vnitřním i venkovním bazénem (cca 300 m).

Stravování

rozšířená polopenze
Snídaně: bufetové.
Obědy: odpolední káva a zákusek/zmrzlina pro děti.
Večeře: servírované večeře o 3chodech (s výběrem, salátový bufet) – tematické večery: 1× týdně grilování, farmářský či italský bufet, nápoje u večeře: 18.00–20.00 hod. (pivo, víno, nealko). Stravování v hlavní budově.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci (10 EUR/den bez krmení, platba v místě).

Děti

postýlka zdarma (infant je zahrnutý do maximální obsazenosti), v létě možnost využití animačního programu pro děti od 4let přes místní turistickou kancelář.

Náš názor

Hotel nabízí rozšířenou polopenzi s odpolední svačinkou, výhodou jsou nápoje při večeři v ceně. Poloha hotelu je ideální jako výchozí bod pro poznávání okolí.

Počasí

Salcbursko

11°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

×