800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANTA BARBARA

Pěkně zařízený hotel, možnost sjezdu na lyžích až k hotelu. Uprostřed pěkné přírody s výhledem na Flachau. Centrum cca 400 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Pěkně zařízený hotel v klidném prostředí.

Poloha

uprostřed pěkné přírody s výhledem na Flachau. Centrum cca 400 m. Lanovka Starjetumlaufseilbahn, vstup do ráje pro pěší turistiku, cca 1 km.

Vybavení

komfortní hotel s 23 pokoji, nekuřáckou restaurací, společenskou místností, barem, kavárnou s terasou a výtahem. Zahrada s lehátky a slunečníky a biotopem na koupání s molem (cca 130 m2 vodní plochy).

7000

Ubytování

nově zařízené nekuřácké pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, kabel. TV, rádiem, trezorem, posezením a balkónem nebo terasou. Župany k zapůjčení na recepci. Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 22-28 m2. Rodinné pokoje (A4A): pro 2-4 osoby (cca 32 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a jeden dvoulůžkový pokoj se spojovacími dveřmi.

Stravování

Snídaně: formou bufetu s koutkem zdravé výživy. Večeři v sousedním penzionu (cca 250 m) lze objednat na místě za cca 10 EUR/os., dítě do 10 let cca 5 EUR (v červnu a září v pondělí a úterý zavřeno resp. v červenci a srpnu v pondělí zavřeno).

Služby v ceně

2x týdně sauna, parní lázeň, infračervená kabina. Turistický autobus mezi údolími každé 2 h (zastávka cca 400 m).

Speciál

20% sleva na vstupné do lázní Solartherme Amadé.

Sport/aktivity

1x týdně výlet s průvodcem. Kola pro dospělé k zapůjčení dle dostupnosti.

Info

Parkování: v ceně. Při příjezdu vlakem: transfer z/na nádraží Radstadt v ceně. Nutné nahlásit předem v hotelu. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

tip|WELLNESS

Za poplatek: relaxační zóna se saunou, parní lázní, infračervenou kabinkou, vířivkou, soláriem a odpočinkovou místností.

Počasí

Salcbursko

17°C Převážně oblačno

×