800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STIEGLERHOF

Rekreační komplex se 2 hotely a statkem leží ve slunečné lokalitě, v mírném svahu, mezi městy Radstadt a Untertauern ve sportovním středisku Amadé. Město Radstadt cca 5 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

2x týdně Wellness oáza. WiFi připojení v hotelu zdarma.

Poloha

hotel (2 budovy) leží ve slunečné lokalitě, v mírném svahu, mezi městy Radstadt a Untertauern. Město Radstadt cca 5 km.

Vybavení

komplex cca se 40 pokoji nabízí lounge, 3 restaurační zóny, hotelový bar, terasu na opalování a terasu s kavárnou. Statek s mnoha produkty z vlastního hospodářství. Venkovní bazén s velkou zahradou a loukou s lehátky a slunečníky. Vlastní horská chata na pastvině s možností přenocování (1x dle dostupnosti). WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje (A2A) pro 2–4 osoby (cca 25 m2) jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, trezorem, rozkládací pohovkou pro dvě osoby a balkenem. Joker pokoje (A2S): pro 2–3 osoby, bez balkonu. Zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive.

Sport/aktivity

vlastní antukový tenisový kurt. Program dle nabídky v hotelu (např. průvodcované túry).

Wellness

Wellness oáza (otevřeno 2x týdně, při špatném počasí na vyžádání) s finskou saunou, biosoftsaunou se světelnou terapií, aromatickou parní lázní, infračervenou kabinou, relaxačními sprchami, Kneippovým bazénkem, tepidáriem a venkovní částí. Masáže za poplatek.

Děti

hřiště s trampolínou, víceúčelové hřiště na fotbal a basketbal, dětská herna.

Farma Park

menší zoo s domácími zvířaty

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 8 €/den. Lázeňská taxa: 1,15 € osoba/den od 15 let Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

All Inclusive

snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, polední snack (teplý nebo studený) nebo obědový balíček, večer výběr z menu o 4 chodech a salátový bufet. 1x týdně italský večer. 1x týdně večerní grilování a akce Pongauer Schmankerlabend. 15.30-16.30 h káva, zákusek a zmrzlina pro děti. Nápoje v ceně od 10:00 h. do 22:00 h: točené pivo, stolní víno (červené a bílé), džusy z džusového baru.

Počasí

Salcbursko

4°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě