800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WIESENECK

Útulná oáza relaxace uprostřed turistické oblasti Taury.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Útulný hotel uprostřed turistické oblasti Vysokých Taur, vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Poloha

v obci Flachauwinkel. Jezero ke koupání cca 2 km, lázně Tauern Therme cca 10 km.

Vybavení

hlavní budova se 2 naproti ležícími budovami s apartmány. Recepce s halou, bar, restaurace, jizby, terasa na opalování a louka s lehátky.

Ubytování

rodinné pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, v hlavní budově. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, sat. TV, trezorem, balkonem. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, v hlavní budově, stejné vybavení jako A2A. Apartmány (A2B): dvoupokojové apartmány pro 2-4 osoby, cca 50 m2, ve vedlejší budově (cca 10 m), vybavení jako A2A, navíc předsíň, kuchyňský kout (chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, el. sporák), jídelní kout, 2x TV. Apartmány (A3A): dvoupokojové apartmány pro 3-5 osoby, cca 65 m2, ve vedlejší budově, vybavení jako A2B, navíc vana a sprcha, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, 3x TV. Apartmány (A3B): třípokojové apartmány pro 3-6 osob, cca 98 m2, ve vedlejší budově, 3x dvoulůžkový pokoj, 2x sprcha, samostatné WC, 4x TV, jinak jako A2B.

Stravování

polopenze (v hlavní budově): snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 3 chodech se saláty. 1x týdně tematické bufetové stoly.

Internet

internetový koutek za poplatek. WiFi v hotelu zdarma.

Sport/aktivity

stolní tenis, půjčování kol dle dostupnosti.

Wellness

v hlavní budově: infrakabina, parní lázeň, sauna. Venkovní prostor s lehátky. Za poplatek: solárium, vířivka a masáže.

Děti

hřiště, trampolína, lezecká stěna, autíčka, herna. Dětské večery a grilování, zábavní program. Dětské židličky. Za poplatek: hlídání dětí ve městě Flachau (červenec a srpen), segway adrenalin tour, večeře s jógou, aj.

Další výhody

2x týdně pěší túra s průvodcem. 2x týdně ranní jogging, turnáj ve hře Pit-Pat. Průvodcovaná cyklotúra (nutná helma sebou).

Info

parkování: parkoviště zdarma, garáž za poplatek 10 €/den; domácí zvíře: cca 10 €/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 9.7.-26.8. denně/5 nocí.

Možnosti ubytování

Počasí

Salcbursko

19°C Převážně oblačno