800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STEIGER - léto

Hotel má klidnou a slunnou polohu, je ideálním výchozím bodem pro pěší túry a cyklovýlety. Je vhodný pro dvojice i pro rodiny s dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v národním parku Vysoké Taury s výhledem na Grossvenediger, vodopády v Krimmlu cca 10 km, centrum obce Neukirchen 500m, lanovka Wildkogelbahn cca 1km.

Ubytování

2lůžkové pokoje a 2lůžkové pokoje s 1–2přistýlkami mají telefon, TV, rádio, WiFi (za poplatek), trezor zdarma, sprchu/WC, fén, balkon/terasu.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, bar, 2 restaurace, zimní zahrada, terasa, plovárna, louka s lehátky a slunečníky, výtah, parkoviště. 1× týdně túra s místním průvodcem, 1× týdně nordic walking, stolní tenis, 2 internetové kouty, wellness o velikosti 200 m2 (stanovená otvírací doba): sauna, infračervená kabina, parní lázeň, odpočívárna. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Stravování

plná penze
Snídaně: bufetové.
Obědy: polévka 11.30–13.00, odpolední káva/čaj a zákusek 15.00–17.00 hod.
Večeře: 3chodová večeře s volbou hlavního jídla, salátový bufet, 1× týdně tematický večer.

Služby za poplatek

solárium (asi 7 EUR/10min.), WiFi na pokojích, masáže, další aktivity pořádané místní agenturou (částečně za poplatek).

Děti

dětské postýlky zdarma na vyžádání, herna, houpačka na zahradě, dětské židle, dětský program místní turistické kanceláře (cca červenec–pol. září).

Náš názor

Hotel má klidnou a slunnou polohu, je ideálním výchozím bodem pro pěší túry a cyklovýlety. Je vhodný pro dvojice i pro rodiny s dětmi.

Počasí

Salcbursko

8°C Polojasno

×