800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AUSTRIA - léto

Hotel s novým wellness centrem a velkou zahradou ležící mezi středisky Saalbach a Hinterglemm.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží mezi středisky Saalbach a Hinterglemm. Centrum Saalbachu cca 2 km, Hinterglemm cca 1 km. Nejbližší lanovka, Schattbergexpress, cca 2 km.

Ubytování

Komfortní nekuřácké pokoje se sprchou, WC, fénem, kabel. TV, posezením a balkónem. Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 20 m2. Dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 28 m2. Třílůžkové pokoje (A3A): cca 30 m2. Rodinné pokoje (A4A): čtyřlůžkový pokoj, cca 35 m2.

Vybavení

Útulný hotel s 67 pokoji, velkou lobby, restaurací, hotelovým barem, výtahem a velkou terasou na opalování v zahradě. Nová zahrada s vyhřívaným venkovním bazénem (cca 10 x 8 m) a loukou s opalovacími křesly a slunečníky.

Stravování

ALL inclusive: Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, obědový balíček na výlety. Večeře výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 2x týdně večeře formou bufetu. 1x týdně večerní grilování (podle počasí). Odpoledne 15-16 h káva, čaj, zákusek a zmrzlina pro děti. Nápoje 10-21 h: pivo, stolní víno (červené nebo bílé), džusy ze šťávového baru formou samoobsluhy a čerstvá pramenitá voda.

Sport a zábava

Dráha na pétanque v zahradě. Půjčovna kol v hotelu v ceně (podle dostupnosti).
Rodina: dětské hřiště.
WELLNESS: Nové wellness centrum s parní saunou, finskou saunou, infračervenou kabinou a 2 odpočinkovými místnostmi. Za poplatek: různé energetické procedury a přírodní léčebné procedury, reiki terapie, atd.

Info

Parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 7.7.-17.8. denně/4 noci.

Náš názor

Hotel s novým wellness centrem a velkou zahradou.

Počasí

Salcbursko

22°C Skoro jasno

×