800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JOHANNESHOF - léto

  • Hotel je zrekonstruován
  • Rodinná atmosféra

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel na vyvýšeném místě s výhledem na okolní krajinu tyrolských Alp. Bonusová karta Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma.

Poloha

klidná, ale s dobrým spojením na Hinterglemm s restauracemi, bary, nákupními možnostmi (cca 100 m).

Vybavení

renovovaný hotel s hlavní budovou a novostavbou. Lobby s kachlovými kamny, hotelový bar a recepce, společenská místnost, restaurace s jizbou, terasa na opalování s panoramatickým výhledem, lehátka a slunečníky, výtah, úschovna na kol (i pro mytí kol).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): s 1 přistýlkou (pevné lůžko), cca 22 m2, jsou vybaveny sprchou, WC, kabel. TV, fénem, balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 22 m2, vybavení jako A2A, novostavba. Dvoulůžkové pokoje (A2D): s možností až 2 přistýlek (patrová postel), cca 28 m2, novostavba, vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 4-5 chodech s pečivovým koutkem a salátovým bufetem (mimo slavnostní večer), 1x týdně grilovací večer (dle počasí). Děti mají výběr z dětského jídelního lístku. Vitamínový koutek s čerstvými jablky na hotelovém baru. Za poplatek: vybraná, mezinárodní a rakouská vína. 10.00-17.00 h. různé džusy z džusového baru.

Sport/aktivity

zdarma: cyklomapa, půjčovna kol cca 300 m, downhill stezka cca 300 m, tipy na výlety na recepci, průvodcované túry (za poplatek).

Internet

WiFi na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma: saunový svět s infračervenou kabinou, saunou, parní lázní a odpočívárnou.

Děti

půjčování společenských her, společenská místnost se stolním tenisem, stolním fotbálkem a šipkami. Místnost pro kino, Nintendo-Wii a disco večery. Volnočasový areál s hřištěm, louka na hraní a herna.

Další výhody

Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma: (platí ode dne příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu). Zdarma využití následujících zařízení: neomezené použití všech provozovaných lanovek v Saalbach-Hinterglemm, 1x denně využití lanovky Asitz v Leogangu. Vstup do dětských atrakcí Montelino's Erlebnisweg na hoře Kohlmais a Berg Kodok na hoře Reiterkogel. Downhill stezka Schattberg a Freeridepark Reiterkogel. Vstup do aquaparku Käpt’n Hook, turistické autobusy v obcích Saalbach Hinterglemm a a mnoho dalších výhod a slev.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: 10 €/den; lázeňská taxa: cca 1,10 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/ 3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Salcbursko

10°C Skoro jasno

×