800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONNBLICK

Rodinný hotel s vynikající polohou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Bonusová karta Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma. Ideální k prozkoumání nádherné krajiny turistického ráje Saalbach-Hinterglemm.

Poloha

uprostřed turistického ráje Saalbach-Hinterglemm, na jižní straně údolí, cca 150 m od centra.

Vybavení

30 pokojů, vstupní hala, společenská místnost, jídelna, bar. Letní terasa s lehátky a slunečníky. Louka s potokem, vodopádem a Kneippovými bazénky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B): s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, kab. TV a trezorem. A2A bez balkonu, A2B s balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2A, některé s balkonem. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, dvoulůžkový pokoj a samostatný pokoj s patrovou postelí nebo rozkládací pohovkou, vana, samostatné WC, balkon, jinak jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech a denně salátový bufet. 1x týdně selský bufet, italský bufet a bufet s předkrmy a dezerty. Denně obědový balíček (vlastní příprava při snídani) s ovocem a nápojem.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis a půjčovna horských kol (dle dostupnosti).

Internet

WiFi připojení v baru a na lobby.

Wellness

zdarma: sauna, parní lázeň. Za poplatek: solárium.

Děti

park pro celou rodinu s prolézačkou cca 400 m.

Další výhody

Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma: (platí ode dne příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu). Zdarma využití následujících zařízení: neomezené použití všech provozovaných lanovek v Saalbach-Hinterglemm, 1x denně využití lanovky Asitz v Leogangu. Vstup do dětských atrakcí Montelino's Erlebnisweg na hoře Kohlmais a Berg Kodok na hoře Reiterkogel. Downhill stezka Schattberg a Freeridepark Reiterkogel. Vstup do aquaparku Käpt’n Hook, turistické autobusy v obcích Saalbach Hinterglemm a mnoho dalších výhod a slev.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: malí psi do 15 kg, cca 7 €/den; lázeňská taxa: osoba od 15 let cca 1,10 €/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Počasí

Salcbursko

12°C Převážně oblačno

×