800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SONNBLICK

Rodinný hotel s vynikající polohou.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel nabízí obědový balíček na cesty zdarma, ideální k prozkoumání nádherné krajiny turistického ráje Saalbach-Hinterglemm.

Poloha

uprostřed turistického ráje Saalbach-Hinterglemm, na jižní straně údolí, cca 150 m od centra.

Vybavení

30 pokojů, vstupní hala, společenská místnost, jídelna, bar. Letní terasa s lehátky a slunečníky. Louka s potokem, vodopádem a Kneippovými bazénky.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (A2A/A2B): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, kabel. TV a trezorem. A2A bez balkonu, A2B s balkonem. Rodinné pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2A, některé s balkonem. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, dvoulůžkový pokoj a samostatný pokoj s patrovou postelí nebo rozkládací pohovkou, vana, samostatné WC, balkon, jinak jako A2A.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech a denně salátový bufet. 1x týdně selský bufet, italský bufet a bufet s předkrmy a dezerty. Denně obědový balíček (vlastní příprava při snídani) s ovocem a nápojem.

Internet

WiFi připojení v baru, lobby a na pokojích zdarma.

Sport/aktivity

stolní tenis, půjčovna horských kol (dle dostupnosti), půjčovna turistických holí a batohů.

Wellness

sauna, parní lázeň. Za poplatek: solárium.

Děti

prolézačka se skluzavkou.

Další výhody

Saalbach Hinterglem Joker Card zdarma: (platí ode dne příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu). Zdarma využití následujících zařízení: neomezené použití všech provozovaných lanovek v Saalbach-Hinterglemm, 1x denně využití lanovky Asitz v Leogangu. Vstup do dětských atrakcí Montelino's Erlebnisweg na hoře Kohlmais a Berg Kodok na hoře Reiterkogel. Downhill stezka Schattberg a Freeridepark Reiterkogel. Vstup do aquaparku Käpt’n Hook, turistické autobusy v obcích Saalbach Hinterglemm a a mnoho dalších výhod a slev.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: malí psi do 15 kg, cca 7 €/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Možnosti ubytování

Počasí

Salcbursko

6°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě