800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyWELLNESSHOTEL ALPENKARAWANSERAI

Nově postavený hotel v centru Hinterglemmu. Přímo v centru, údolní stanice vleku Reiterkogel s nástupem do lyžařského areálu Saalbach-Hinterglemm jen cca 60 m. V okolí hotelu se nachází nespočet lokálů, barů, restaurací a nákupních možností.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Nově postavený hotel v centru Hinterglemmu.

Poloha

přímo v centru, údolní stanice vleku Reiterkogel s nástupem do lyžařského areálu Saalbach-Hinterglemm jen cca 60 m. V okolí hotelu se nachází nespočet lokálů, barů, restaurací a nákupních možností.

Vybavení

nově postavený, velice stylový design-hotel, který spojuje typickou rakouskou útulnost a tradici s moderním vkusem. Hotel nabízí recepci s velkou lobby, restauraci, vinotéku, bar, hotelové kino, knihovnu s internetovými terminály, výtah a terasu na opalování.

13000

Ubytování

pokoje jsou moderně vybaveny vanou nebo sprchou, WC, některé balkónem nebo terasou (kromě A2B) nebo zimní zahradou, telefonem, TV s plochou obrazovkou, trezorem, sedacím koutem, fénem a kosmetickým zrcátkem. Dvoulůžkové pokoje (A2B) cca 20 m2. Dvoulůžkové pokoje (A3B) pro 2-3 os. (cca 30 m2) s dvoulůžkem a pohovkou na spaní. Dvoulůžkové pokoje (A4B) pro 2-4 os. (cca 35 m2) s dvoulůžkem a pohovkou na spaní. Juniorsuita (A4C) pro 2-4 os. (cca 42 m2).

Stravování

Polopenze: vynikající kuchyně s rakouskými a mezinárodními specialitami. Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře výběr z menu o 5 chodech se salátovým a sýrovým bufetem. Snídaně pro spáče do 11 h. Vánoční večer včetně menu. Silvestrovská noc s gala večeří, půlnočním bufetem, šampaňským a svařeným vínem.

Info

Parkování: v ceně, podzemní garáž na vyžádání za poplatek. Lázeňská taxa: cca 1,10 EUR osoba/den, od 15 let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: sobota/7 nocí. 1.12.-23.12. a 10.3.-14.4. denně/4 noci.

tip|WELLNESS

Velká wellness zóna (cca 750 m2) s krytým bazénem, vyhřívaným venkovním bazénem, různými saunami, parní lázní, solnou jeskyní, zónou Chill out a barem. Velká odpočinková zóna. Profesionální posilovna. Za poplatek: centrum krásy s oddělením kosmetiky, wellness a masáží.

ZIMNÍ info

Vlek/lanovka: cca 60 mBěžecká stopa: cca 1 kmPůjčovna lyží: cca 100 mLyžařská škola: cca 100 m

Počasí

Salcbursko

9°C Jasno

×