800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NARZISSEN

  • Nachází se v Bad Aussee v geografickém středu Rakouska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

V lázeňském městečku Bad Aussee. Využití lázní zdarma.

Poloha

lázeňské městečko Bad Aussee se nachází v geografickém středu Rakouska, Salzburg cca 60 km.

Vybavení

hotel se skládá ze 2 budov o 3 patrech a nabízí recepci, hotelový bar, letní terasu a výtah.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A/A2B/A2C): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, kabel. TV, trezorem, kávovarem, balkonem nebo terasou. Pokoje nabízejí nádherný výhled na okolní hory a mají přímý přístup do lázní. A2A: cca 35 m2. A2B: cca 42 m2. A2C: cca 76 m2.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetových stolů s veganským biokoutkem. Při rezervaci polopenze navíc večeře o 4 chodech se středomořskými a štýrskými specialitami nebo možnost stravování v jedné ze 3 restaurací v hodnotě 30 € (flexibilní čas12.00-21.00 h.).

Internet

WiFi připojení zdarma.

Wellness

využití lázní v hodnotě 40 € den/os. zdarma. Lázně nabízejí rozlohu 6 700 m2, venkovní i vnitřní bazén se slanou vodou , solnou parní lázeň, sladkovodní vnitřní bazén, multifunkční sladkovodní bazén, infrakabinu, 4 druhy saun s různými teplotami. Využití saun od 16 let, wellness zóna, hostům jsou k dipozici župany k zapůjčení. Za poplatek: zdravotní procedury (bahenní a slané zábaly), různé terapie, kosmetické procedury, procedury pro páry, privátní SPA, manikúra, pedikúra a masáže.

Info

parkování: 1 parkovací místo na pokoj zdarma (některá místa jsou zastřešená); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci.

Počasí

Štýrsko

9°C Převážně oblačno

×