800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL APPARTEMENT FERIENPARK KREISCHBERG - léto

  • Vzdálenost od centra je 300 m
  • Apartmány v moderním dřevěném stylu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Apartmány v moderním dřevěném stylu. Jezero ke koupání cca 5 km.

Poloha

klidné místo na kraji obce. K lanovkám a centru cca 300m.

Vybavení

74 apartmánů v moderním stylu ze dřeva. V hlavní budově s halou, recepcí, restaurací, jídelnou, barem, kavárnou, pračkou/ sušičkou na mince, sluneční terasou a lehátky se slunečníky.

Ubytování

jednopokojové apartmány (F3F): cca 30 m2, pro 2-3 osoby, obývací ložnice. Apartmány jsou vybavené vanou, WC, fénem, sat. TV, rádiem, trezorem, posezením a kuchyňským koutem (4 plot. el. sporák, chladnička, kávovar). Balkon nebo terasa. Dvoupokojové apartmány (F3K): cca 36 m2, pro 2-3 osoby, obývací pokoj s jídelním koutem, ložnice s manželskou postelí. Jinak vybavení jako F3F. Třípokojové apartmány (F4J): cca 36 m2, pro 2-4 osoby, obývací pokoj s jídelním koutem, dvoulůžková ložnice, ložnice s palandou. Jinak vybavení jako F3F. Dvoupokojové apartmány (F4M): cca 45 m2, pro 3-4 osoby, obývací ložnice s posezením a dvoulůžkovou postelí, otevřená galerie s dvoulůžkovou postelí. Navíc myčka na nádobí, jinak vybavení jako F3F. Třípokojové apartmány (F5L): cca 48 m2, pro 4-5 osob, obývací pokoj, dvoulůžková ložnice, ložnice pro až 3 osoby. Jinak vybavení jako F3F. Třípokojové apartmány (F5N). cca 55 m2, pro až 5 osob, obývací ložnice s dvoulůžkovou postelí, ložnice s dvoulůžkovou postelí a samostatným lůžkem. Navíc myčka na nádobí, jinak, vybavení jako F3F.

Stravování

bez stravy.

Sport/aktivity

za poplatek: tenisové kurty (cca 500 m od objektu), kuželky (cca 8 km), rybaření (cca 20 m), jízda na koních, golf atd.

Internet

WiFi v apartmánech zdarma.

Wellness

zdarma: krytý bazén (9 x 13 m) s dětským bazénkem a velkou částí pro lehátka, aromasauna, finská sauna, relaxační prostor. Za poplatek: koupací plášť, masáže, solárium.

Děti

dětská postýlka do 2 let zdarma (apartmány F5L), jinak za poplatek (15 €/den).

Další výhody

rodinný aktivní pro celou rodinu (1.7.-2.9.), který zahrnuje prohlídku lesa, návštěva farmy, exkurze, návštěvu města Murau, zemědělské trhy a krmení jelenů. V červenci a srpnu možnost návštěvy Magic show. V oblasti je nespočet turistických a cykloturistických stezek.

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: 7 €/den; ?lázeňská taxa: cca €1,50/ osoba/od 15 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Štýrsko

10°C Déšť

×