800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALMWELT AUSTRIA

Velice komfortní komplex s výbornou kuchyní.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Komfortní komplex s výbornou kuchyní. Dvoupatrová chata s wellness.

Poloha

přímo v turistické oblasti vhodné pro pěší turistiku, u romantického Almsee (nevhodné ke koupání - CHKO) s nádherným panoramatickým výhledem. Schladming cca 8 km.

Vybavení

komplex Almwelt leží v idylické lokalitě a zahrnuje 22 romantických chatek, malý rodinný hotel Jagdhaus s 12 komfortními pokoji a horskou boudou Schnepfenalm s recepcí, barem a tradiční restaurací s vynikající kuchyní. Terasa s panoramatickým výhledem. Chatky, restaurace a chatka s wellness zónou jsou propojeny podzemní chodbou. Udržovaná zahrada o velikosti cca 500 m2 s lehátky a slunečníky. Rybník s možností rybaření (cca 600 m2).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2C): s možností 1 přistýlky (pohovka na spaní), cca 22 m2, v budově Jagdhaus, bez balkonu. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, sprchou, WC, fénem, župany k zapůjčení pro dosp. (výměna za poplatek). Dvoulůžkové pokoje (A2D): s možností 1 přistýlky (pohovka na spaní), cca 23 m2, chatky, balkon nebo terasa, vybavení jako A2C. Dvoulůžkové pokoje (A2E): s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka pro 2 os.), cca 26 m2, v budově Jagdhaus, balkon, vybavení jako A2C. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi, v chatce, cca 18 m2.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů a koutkem zdravé výživy. K večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem.

Sport/aktivity

zdarma: půjčovna holí na nordic walking. 4x týdně pěší túra s průvodcem (organizovaná místním turistickým spolkem).

Internet

WiFi připojení v celém komplexu zdarma.

Wellness

zdarma: chatka s wellness zónou (od 16 let, cca 350 m2): bylinná sauna, aromatická parní lázeň, infračervená kabina, relaxační sprchy, fontána se studenou vodou a odpočinková místnost s panoramatickým výhledem, relaxační terasa (otevřeno denně 15.30-19.00 h.). Za poplatek: masáže a solárium.

Děti

velké hřiště s atrakcemi (cca 500 m2) s trampolínou, houpačkou, skluzavkou a dětská herna v hlavní budově. Dětské vybavení jako vysoká židlička, postýlka (na vyžádání v CK) a nosítka. Maximální počet osob nesmí být překročen. Minizoo.

Další výhody

karta Schladming Dachstein Sommercard na celý pobyt zdarma. Mnoho bonusů a služeb. Např.: zdarma vstup na různá koupaliště a do krytých bazénů, bezplatné využití horských lanovek, využití některých zpoplatněných silničních úseků, zdarma vstup do různých muzeí a další aktivity. K večeři nápoj zdarma (18.00-20.00 h.): 0,25 l vína (červené nebo bílé), 0,5 l piva nebo 1x limonáda (na osobu). 1x za pobyt rybaření v hotelovém rybníku.

Info

parkování: kryté parkoviště nebo podzemní garáž zdarma (dle dostupnosti); domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Počasí

Štýrsko

5°C Mlha

×