800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyALPENHOTEL ERZHERZOG JOHANN - léto

  • Centrum obce se nachází 800 m od hotelu
  • Relaxační zóna s panoramatickým výhledem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Rodinně vedený hotel s výbornou kuchyní, ideální pro klid a odpočinek. Relaxační zóna s panoramatickým výhledem.

Poloha

klidná, ve svahu, v nadmořské výšce 800 m. Centrum cca 800 m.

Vybavení

hotel disponuje 17 pokoji, hotelovou halou s přijímací místností, jídelnou a domácím barem. Výtah, terasa na opalování s lehátky a slunečníky.

Ubytování

pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, rádiem, trezorem, sprchou, WC, fénem, balkonem. Rodinné pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka). Obývací pokoj a samostatný dvoulůžkový pokoj, samostatné WC, posezení, jinak jako A2A.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K večeři výběr z menu o 4 chodech včetně salátového bufetu. 15.00-16.00 h. káva, čaj a zákusek formou bufetových stolů.

Internet

WiFi připojení v hotelu zdarma.

Sport/aktivity

zapůjčení holí na nordic walking (dle dostupnosti).

Wellness

relaxační zóna s panoramatickým výhledem (cca 140 m2, 15.00-18.00 h), sauna, relaxační místnost, infračervená kabina, parní lázeň a relaxační sprcha (tropický déšť, ledový déšť). Za poplatek: masáže.

Další výhody

karta Schladming Dachstein Sommercard na celý pobyt zdarma. Mnoho bonusů a služeb. Např.: zdarma vstup na různá koupaliště a do krytých bazénů, bezplatné využití horských lanovek, využití některých zpoplatněných silničních úseků, zdarma vstup do různých muzeí a další aktivity, 50% slevy u smluvních partnerů. 1 láhev minerální vody/pokoj zdarma při příjezdu.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Štýrsko

23°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě