800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyALPENHOTEL ERZHERZOG JOHANN - léto

  • Centrum obce se nachází 800 m od hotelu
  • Relaxační zóna s panoramatickým výhledem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Rodinně vedený hotel s výbornou kuchyní. Relaxační zóna s panoramatickým výhledem.

Poloha

ve svahu, v nadmořské výšce 800 m. Centrum cca 800 m.

Vybavení

hotel disponuje 17 pokoji, hotelovou halou s přijímací místností, jídelnou a domácím barem. Výtah, terasa na opalování s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybaveny sat. TV, rádiem, trezorem, sprchou, WC, fénem, balkonem. Rodinné pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka). Obývací pokoj a samostatný dvoulůžkový pokoj, samostatné WC, posezení, jinak jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy. K večeři výběr z menu o 4 chodech včetně salátového bufetu. 15.00-16.00 h. káva, čaj a zákusek formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: zapůjčení holí na nordic walking (dle dostupnosti).

Internet

WiFi připojení v hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: relaxační zóna s panoramatickým výhledem (cca 140 m2, 15.00-18.00 h), sauna, relaxační místnost, infračervená kabina, parní lázeň a relaxační sprcha (tropický déšť, ledový déšť). Za poplatek: masáže.

Další výhody

karta Schladming Dachstein Sommercard na celý pobyt zdarma. Mnoho bonusů a služeb. Např.: zdarma vstup na různá koupaliště a do krytých bazénů, bezplatné využití horských lanovek, využití některých zpoplatněných silničních úseků, zdarma vstup do různých muzeí a další aktivity, 50% slevy u smluvních partnerů. 1 láhev minerální vody/pokoj zdarma při příjezdu.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Štýrsko

8°C Slabý déšť

×