800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FERIENALM SCHLADMING - léto

  • Hotel se nachází ve svahu nad horským městečkem Schladming
  • Vzdálenost od centra je 800 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Prázdninový komplex s pestrou nabídkou pro rodiny. Bonusová karta Schladming-Dachstein Sommer Card zdarma.

Poloha

na klidném místě ve svahu nad horským městečkem Schladming. Centrum cca 800 m. Kabinová lanovka Planai, která je branou do ráje horské turistiky, vzdálena cca 1 km.

Vybavení

hotel nabízí 55 pokojů a apartmánů, přijímací halu s recepcí, snídaňovou, resp. jídelní místnost, kavárnu na terase. Výtah. V udržované zahradě o velikosti cca 2500 m2 jsou k dispozici lehátka a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A/A3A): s možností 1 přistýlky (pohovka), cca 20 m2. Pokoje jsou vybavené kabel. TV, sprchou a WC. Balkon nebo terasa. Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): s možností až 2 přistýlek (patrová postel), cca 28 m2, vybavení jako A2A, samostatné WC, terasa. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 66 m2, obývací část s posezením, samostatné WC, horní patro s otevřenou galerií, 2 dvoulůžkové pokoje se sprchou, WC a balkonem, jinak jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, lehký oběd, k večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 15.00-16.00 h. káva, čaj a zákusky formou bufetových stolů. 1x týdně večerní grilování (dle počasí). 10.00-21.00 h. nealkoholické nápoje jako cola, fanta, sprite, džusy, minerální voda, točené pivo a rozlévaná vína, káva, capuccino, melange a espresso. Služby all inclusive platí od 17.00 h. v den příjezdu a do 10.00 h. v den odjezdu.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, 2x týdně túra s průvodcem, půjčování holí na nordic walking. Za poplatek: umělecké studio pod odborným vedením.

Internet

WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: venkovní bazén (4 x 8 m), otevřený 24.6.-26.8.

Děti

8.7.-25.8. hlídání dětí od 3 let (4x týdně/4 h.) včetně oběda a nápojů, velké hřiště s atrakcemi, dětský domek na hraní. Minizoo s kozami, králíčky a morčátky.

Další výhody

Schladming Dachstein Sommer Card zdarma s řadou výhod a slev u smluvních partnerů, v rámci karty: 1x za pobyt využití lanovky na ledovec Dachstein, různých lanovek, zpoplatněných úseků, veřejné dopravy, vstup do koupališť, krytých bazénů, muzeí, minigolf, pit-pat a mnoho dalšího.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: středa, sobota/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Štýrsko

13°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

×