800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POST - Schladming - léto

  • Pěkný hotel s více než čtyřista-letou tradicí
  • Dachsteinská karta v ceně

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v centru městečka Schladming. Ve městě se nachází obchody, restaurace, bazén, zastávka místního autobusu, lanovka na horu Planai.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV, telefonem a trezorem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internetový koutek a Wi-Fi (za poplatek), restaurace, jídelna, bar, wellness (pára, dvě sauny, infrakabina – hostům zdarma k dispozici mezi 15 – 20 hod., vířivka, kosmetika a masáže za poplatek), zahrádka, parkoviště (za poplatek 6 EUR/den).

Stravování

Plná penze. Snídaně se podávají formou bufetu, malý oběd ((např. polévka, salátový talíř s pečivem, obložené chleby), odpolední svačina (koláče, štrudl…), večeře jsou servírované (menu o třech chodech a salátový bufet), dětem do 12 let je po celý den k dispozici nápojový bar.

Informace pro klienty

Hosté mají od ubytovatele na dobu svého pobytu „Dachsteinskou kartu“, v rámci které mohou využívat zdarma vybrané lanovky, autobusy, koupaliště, bazény i muzea v oblasti. Vstup do wellness je dětem povolen od 12 let. Po příjezdu na místo je místními hoteliéry vybírána pobytová taxa 2,5 EUR/dospělý/noc.

Náš názor

Velice pěkný hotel s více než čtyřista-letou tradicí nacházející se ve městečku Schladming je skvělým místem ke strávení letní dovolené a poznávání okolních krás. Díky Dachsteinské kartě, kterou obdržíte od ubytovatele zdarma, máte možnost využívat vybrané lanovky, bazény, autobusy a navštěvovat muzea v okolí.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Štýrsko

21°C Jasno

×