800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BERGLAND - léto

  • Centrum města Pertisau se nachází 300 m od hotelu
  • Vzdálenost od jezera Achensee je 200 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Útulný hotel pod rodinným vedením. Idylická poloha s výhledem k jezeru Achensee. Pro hosty je v hotelu navíc k dispozici sauna a turistický autobus v oblasti Achensee.

Poloha

na začátku městečka Pertisau (centrum cca 300 m), jezero Achensee vzdáleno asi 200 m.

Vybavení

40 pokojů, přijímací hala, jídelna, společenská místnost, jizba, internetový koutek, wi-fi připojení v celém hotelu v ceně, domácí bar, výtah. Kavárna s terasou. Udržovaná zahrada s lehátky a slunečníky.

Ubytování

pohodlně zařízené pokoje se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, budíkem, wi-fi připojením a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A/A2T). Rodinné pokoje (A2C): tříjlůžkový pokoj s přistýlkou, cca 40 m2. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, večer výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 1x za pobyt domácí štrůdl a káva.

Sport/aktivity

fitness, stolní tenis a šipky. Za poplatek: biliár.

Wellness

za poplatek solárium.

Děti

dětská herna a hřiště. Dětská postýlka na vyžádání v CK.

Info

parkování: parkoviště v ceně, garáže cca 5 €/den. Domácí zvíře: cca 4 €/den. Lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 16 let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, A2T: denně/1 noc.

SLUŽBY V CENĚ

5x týdně sauna na vyžádání, turistický (regionální) autobus v oblasti Achensee, vstup do přírodního koupaliště Pertisau.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 300 m

Počasí

Tyrolsko

2°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě