800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROTSPITZ - léto

Rodinný hotel leží asi 500 m od centra střediska Maurach blízko břehu největšího a nejkrásnějšího tyrolského jezera Achensee.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný hotel leží asi 500 m od centra střediska Maurach blízko břehu největšího a nejkrásnějšího tyrolského jezera Achensee.

Sport a zábava

Cena zahrnuje využití autobusové dopravy v Achensee regionu zdarma, dále turistický výlet s průvodcem do hor a výlet po Maurachu s průvodcem. U jezera je možnost koupání a vodních sportů - potápění, kitesurfing, projížďky na lodičkách apod. K výletům do okolí lze využít až 500 turistických tras, lanovky na okolní vrcholy Rofan či Karwendel a nespočet cyklotras.

Stravování

Polopenze. Bufetové snídaně s bioprodukty a servírované večeře výběrem z a la carte menu doplněné salátovým a dezertovým bufetem.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, jídelna, bar, výtah, welness (320 m2) - sauna, parní komora, infračervená kabina, vířivka, fitness, solárium a masáže. Parkování před objektem.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, kabelovou TV, rádiem a WI-FI připojením (zdarma).

Počasí

Tyrolsko

6°C Polojasno