Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Západní Tyrolsko | Mieming

Alpenresort Schwarz

   Hodnocení

   5849 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Do jednotlivých poschodí se hosté dostanou po schodech nebo mohou vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, kavárna, bar a knihovna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří telefon, televize, rádio, DVD přehrávač a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici je také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Objekt hostům nabízí různé sportovní aktivity, například jízdu na kole/horském kole, tenis, nordic walking a jízdu na koni. Za poplatek je golf. Pro fanoušky vodních sportů je zde aqua fitness. Hosté mohou sportovat i uvnitř hotelu, je tady fitness studio, jóga, gymnastika a aerobik. Objekt nabízí mnoho wellness programů a služeb, například spa, saunu, parní lázeň a hammam, za příplatek pak kosmetický salon, masáže, thalasso procedury a solárium.

   Stravování

   Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Hosté mají na výběr nealkoholické nápoje.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248