800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PITZTAL

Anonymní hotel ve vzdálenosti do 10 km od ledovce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Informace - Skitest

Zúčastněte se i Vy v termínu 24.4.-27.4. 2013 na ledovci v rakouském Pitztalu vrcholné lyžařské akce nadcházející zimní sezóny - Českého lyžařského testu 2013. Každý účastník si bude moci vyzkoušet nejnovější modely lyží pro nadcházející sezónu (v tomto ročníku modely 2013/2014) od všech renomovaných výrobců a to i v kategoriích freeride, freestyle a snowboard. K dispozici bude více než 200 párů lyží ve všech kategoriích a různých délkách, a to od rekreačních nebo dámských lyží, až po špičkové závodní. Na akci je možné setkat se a zalyžovat si s předními českými reprezentanty, kteří jsou členy profesionálního testovacího týmu. Se správným výběrem lyží poradí proškolení odborníci nebo sami zástupci jednotlivých značek. Každý registrovaný účastník má zajištěnou výuku lyžování zdarma s kvalifikovaným instruktorem, a to v českém jazyce. Pro všechny je zajištěn doprovodný program jako setkání a autogramiáda s českými reprezentanty, odborné přednášky na téma bezpečnosti, servisu lyží, techniky lyžování nebo bootfittingu. Skitest doprovázejí závody pro všechny s možností porovnání svého času se závodníkem a vyhlášením s cenami pro děti a také možnost odkoupení některých modelů za zvýhodněné ceny. Během akce se natáčí film o Českém Skitestu. Každý si také bude moci na místě pořídit na památku fotografie z akce. Unikátní je možnost během akce nakouknout do zákulisí profesionálního testování lyží, ze kterého se poté lyže hodnotí pro mediální výstupy na podzim před nadcházející sezónou. Osobnostmi testování jsou pravidelně Kateřina Pauláthová, Martina Dubovská nebo Ondřej Bernd, další reprezentanti se účastní v závislosti na závodním programu sezóny. V tomto ročníku exklusivní příležitost poznat tyto závodníky osobně a zalyžovat si s nimi před OH 2014 v Sochi. Vzhledem k nadmořské výšce přes3 000 m n. m. je na Pitztalském ledovci i v dubnu zaručen dostatek kvalitního a upraveného sněhu.

Poloha

Anonymní hotel ve vzdálenosti do 10 km od ledovce.

Program 2

1. den: Individuální příjezd a podvečerní informační schůzka s organizátory Skitestu.

2.-4. den: Testování lyží a doprovodné programy. Vlastní Skitest se koná na ledovci, tj. ve vrchní stanici vláčku a to mezi 9:00-15:30 hod. K dispozici bude asi 240 testovacích párů lyží od více než 10 výrobců a samozřejmostí je také technická podpora s nastavením vázání. Upozorňujeme účastníky na nutnost mít vlastní hůlky lyžařskou výstroj. Výuka lyžování probíhá dle rozdělení do skupin mezi 10:00-12:00 a 13:00-15:00. Interiérové akce s přednáškami se budou konat v Hotelu Seppl (příp. v Hotelu Piz), program bude upřesněn v místě konání. Mezi doprovodné akce, které je možné zajistit nad rámec testování patří let vrtulníkem, lezení v ledu, skialpové túry, výlety na sněžnicích či freeride s průvodcem. Pro ty nejmenší je také připravena výuka v českém jazyce.

Stravování

Stravování formou polopenze. Bufetové snídaně a večeře výběrem z menu o 3 chodech.


Upozornění

Upozorňujeme účastníky na nutnost písemného souhlasu s podmínkami pořadatele Českého Skitestu společnosti Outdoor Development s.r.o. v místě konání akce. Více informací u prodejce.

Vybavení hotelu

K vybavení patří recepce, bar, restaurace, úschovna lyží, parkoviště. Dále může být k dispozici sauna, infra kabina či parní lázeň.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT TV, radiem, telefonem, a balkonem.

Počasí

Tyrolsko

6°C Slabý déšť

×