800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BELLA MONTANA - léto

Ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech nejen pro rodiny s dětmi v Zillertalském údolí s krásným výhledem na městečko Fügen. Doporučujeme!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

penzion se nachází ve městečku Fügen, 300 m od centra s obchody, kavárnami, bary a restauracemi. Fügen má dobré zázemí pro tenis, minigolf, fotbal, trasy pro in-line brusle, cyklostezky podél řeky Ziller vinoucí se Zillertalským údolím. Po cyklostezkách lze dojet až do olympijského města Innsbruck vzdáleného cca 40 km. Jsou zde dobře značené stezky pro horskou pěší turistiku. Dále zde lze provozovat rafting, paragliding či jízdu na koních. Pro vyznavače golfu je tu 18jamkové golfové hřiště u jezera Achensee, které je do 20 km. V létě lze navštívit krásné přírodní koupaliště s plážovým volejbalovým kurtem v sousední vesničce Schlitters cca 2 km.

Vybavení

v přízemí domu je dětská herna a společenská místnost, kde se podávají snídaně (za příplatek). V ceně je zapůjčení kol. Parkování je přímo u objektu, každý apartmán/pokoj má 1 parkovací místo (pouze apartmán pro 6–8 osob dvě). V garáži je možnost zahrát si stolní tenis. WiFi je k dispozici zdarma po celém objektu. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

celkem je k dispozici 5 apartmánů a tři 2lůžkové pokoje, celková kapacita domu je 31 lůžek. Apartmány mají plně vybavenou kuchyni, SAT/TV, koupelnu, WC a odpovídající počet ložnic. Apt. pro 2 os. má 1 ložnici s 2lůžkem, apt. pro 3 os. 1 ložnici s 2lůžkem a kuchyň s jedním lůžkem, apt. pro 5–6 os. 1 ložnici s 2lůžkem, 1 ložnici se dvěma 1lůžky a kuchyň s rozkl. 2lůžkem, ap. pro 7–8 os. 3 ložnice a kuchyň s rozkl. 2lůžkem. Možnost připlacení přistýlky (viz ceník) – u ap. pro 5-6 a 7-8 osob. 2lůžkové pokoje jsou vybaveny malou ledničkou, SAT/TV, sprchou/WC – pro tyto pokoje je v přízemí domu společná kuchyň s malou jídelnou. Všechny apartmány/pokoje mají balkon. V ceně je povlečení, ručníky a spotřeba energií.

Pro děti

dětská herna, přistýlka za příplatek (viz ceník).

Náš názor

Ubytování v apartmánech nejen pro rodiny s dětmi v zillertalském údolí s krásným výhledem na městečko Fügen. V penzionu se hovoří česky. Doporučujeme!

Strava

Snídaně:možnost dokoupení snídaně na místě za poplatek 6 EUR/osoba

Povinné příplatky

závěrečný úklid u apartmánů – platba na místě (apt. pro 2 os.: 25 EUR, apt. pro 2–3 os.: 30 EUR, apt. pro 5–6 os.: 40 EUR, apt. pro 7–8 os.: 50 EUR), místní pobytová taxa: 1 EUR/den/osoba nad 15 let.

Počasí

Tyrolsko

7°C Slabý déšť

×