800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CRYSTAL - léto

Tradiční alpský hotel s krásnou alpskou zahradou je situovaný v centru Fügenu. Lanovka Spieljoch v pěší docházkové vzdálenosti.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tradiční alpský hotel s krásnou alpskou zahradou je situovaný v centru Fügenu. Lanovka Spieljoch v pěší docházkové vzdálenosti.

Sport a zábava

V hotelu užívání lázeňského areálu Crystal Spa se saunami, vířivkou a krytým bazénem. Ve Fügenu a okolí 590 km značených tras pro pěší turisty a cyklisty. Děti do 15 let navíc jezdí v létě dráhou Spieljochbahn ve Fügenu zdarma.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem s bioprodukty, večeře výběrem z menu o 5 chodech, doplněné o salátový a sýrový bufet. K dispozici je také odpolední snack v restauraci nebo na panoramatické terase.

Vybavení hotelu

Recepce, bar restaurace, výtah, malá knihovna, dětský koutek, kulečník, stolní tenis, sluneční terasa, bazén, dětský bazén, sauna, pára, turecká lázeň. Masáže, vířivka a solárium za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s příslušenstvím, mají telefon, kabelovou televizi, malý trezor, rádio. Většina pokojů má balkon.

Počasí

Tyrolsko

10°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě