800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOPPET - léto

  • Hotelové wellness s bazénem
  • Vhodné pro horskou cyklistiku

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Prázdninový hotel je tvořen hlavní a vedlejší budovou, obě spojuje podzemní koridor. Hotel leží na klidném místě na slunné straně údolí v blízkosti kostela s překrásným výhledem na Zillertal.

Středisko

Hart im Zillertal

Vybavení

Recepce, lobby, restaurace, bar, internet a WI-FI (za poplatek), výtah, letní terasa se slunečníky a lehátky, krytý bazén (15x6 m) s venkovní částí (4x5 m), wellness - sauna, vířivka, parní komora (zdarma), solárium a masáže (za poplatek), výtah, vlastní parkoviště (zdarma).

Sport a zábava

Stolní tenis a bazén v hotelu. Rekreace, cykloturistika a horská turistika. Ve Fügenu možnost návštěvy veřejných termálních lázní se skluzavkami a tobogány. V létě je návštěvníkům k dispozici i koupaliště pod širým nebem, vodní děla, vodopády, obří skákací hrad nebo dva tobogány.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, fénem, trezorem, SAT nebo kabelovou televizí, přípojkou na internet (za poplatek), telefonem a balkonem. Za příplatek pokoje s výhledem do údolí.

Stravování

Light all inclusive zahrnuje rozšířenou bufetovou snídani, obědový balíček, dále odpolední kávu nebo čaj s moučníkem či zmrzlinou pro děti a večeře o 4 chodech se salátovým bufetem. Nápoje mezi 10:00-22:00 - místní pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje.

Počasí

Tyrolsko

8°C Slabý déšť

Podobné hotely v této lokalitě

×