800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL - PENZION TRAUBE

Aktivní program na pořadu dne uvítají milovníci horských túr, také ti, kteří v horách začínají a ocení možnost túry s průvodcem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný a zavedený hotel má sluneční polohu v centru Zillertalského údolí, hotel 200 m od centra, 2 km koupání ve Fügenu, veřejný bazén ve Fügenu 2 km, nákupní možnosti 200 m, ledovec Hintertux 36 km.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, zařízené v rustikálním stylu s použitím dřeva, sprcha/WC, kabelová nebo SAT/TV, fén, obývací část, telefon, některé s balkonem.

Vybavení

Hlavní a vedlejší budova, recepce, místnost pro snídaně a podávání jídel a společenská místnost, místnost s TV, stolní tenis, wellness místnost (sauna, parní lázeň, infračervená kabina), vedlejší budova (pouze ubytování), parkovací místa. Služby za poplatek: Dětská postýlka, domácí zvířata (4 EUR/den bez krmení, platba v místě), zvířata nesmí do jídelny, denní program: výlety, jízda na bruslích, paragliding, výlety na kole, 1× týdně výlet do místní farmy (cca 15 EUR), návštěva wellness centra (5 EUR/os. za večer). Pro děti: Hřiště, dětská zoo (kozy, zajíci, poníci, psi, kočky). 4× týdně dětský program (minimální účast 5 dětí) s dozorem a obědem pro děti, trampolína, stolní tenis, jízda na traktoru (cca 20 min.), jízda na poníkovi (cca 30 min.).

Stravování

More inclusive - snídaně: bohatá bufetová, částečně z produktů vlastní výroby, večeře: servírované o 3 chodech, hlavní chod z výběru 2 jídel, denně salátový bufet, 1× týdně grilování nebo selský bufet, nápoje k večeři (pivo, víno, nealko), obědy: obědový balíček (samoobsluha: sýr, salám, sladkost, ovoce), 2× týdně 15.00–16.00 hod. káva a zákusek. All inclusive: Navíc v ceně: obědový balíček na samoobslužné bázi – salám, sýr, sladkosti, ovoce, káva/čaj, zmrzlina pro děti, 10.00–17.00 hod. bar s ovocnými šťávami, 2× týdně káva a koláč odpoledne (15.00–16.00 hod.), 1× grilování nebo selský bufet.

Náš názor

Aktivní program na pořadu dne uvítají milovníci horských túr, také ti, kteří v horách začínají a ocení možnost túry s průvodcem.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Tyrolsko

7°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×