800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION PACHMAIRHOF

Především rodiny s dětmi se zde budou cítit jako v ráji, o vaše dítka bude postaráno, stejně tak jako o zábavu pro vás, dospělé! Doporučujeme všem aktivním klientům bez rozdílu věku!

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento penzion se nachází na nejlepším místě v městečku, přímo v centru. Veřejné lázně Erlebniss a taktéž místo ke koupání ve Fügenu 2 km.

Ubytování

Standardní pokoje jsou ve všech budovách stejné. Sprcha/WC, fén, kabelová nebo SAT/TV. Ve standardních pokojích možnost až 4 přistýlek, rodinný pokoj pro max. 6 osob sestává z 1 ložnice (2lůžko + lůžko), 1 ložnice (2lůžko) a 1 lůžka samostatně, společná koupelna/WC.

Vybavení

Hlavní budova a dvě vedlejší (Hubertus a Woscherhof) a jeden apatmánový dům, vše je propojené společným prostranstvím, od sebe domy cca 200 m. Dále recepce, posezení, TV místnost, kavárna, pivnice, sluneční terasa, finská sauna, biosauna, parní lázeň, odpočívárna, pitná voda, parkoviště (zdarma), velká louka poblíž části Hubertus, slunečníky na louce zdarma. Služby za poplatek: Solárium (7 EUR), masáže, infračervená kabina (7 EUR), dětská postýlka, domácí zvíře (5 EUR/den, bez stravy). Pro děti: Herna, dětské hřiště, hlídání dětí, denní programy pro děti (jízda na koni, výlety, jízda na traktoru, kutilství, pečení chleba, dětské disco, grilování, spolupráce na farmě, 2× dětská jízda v kočáře… Program se mění s počtem dětí v termínu a dle podmínek.).

18000

Stravování

All inclusive: Snídaně, oběd (ve formě balíčku připravené při snídani z bufetu anebo bufetové) večeře (teplá jídla jako 3chodové menu, předkrmy, saláty a dezerty bufetové, 2 polévky), 1 tematický večer (grilování, selský dle situace), nápoje po celý den 10.00–22.00 hodin (džusy, voda, rozlévané víno, pivo, káva/čaj, bez alkoholických), nápoje většinou domácí výroby, wellness a lázeňské služby (kromě služeb za poplatek), zapůjčení kol (dle rezervace), aktivní program dle denní nabídky (některé aktivity s doplatkem), dobrodružný program (jízda na koni, rafting, canyoning, lezení) zdarma kromě dopravy na místo, dětský program.

Náš názor

Především rodiny s dětmi se zde budou cítit jako v ráji, o vaše dítka bude postaráno, stejně tak jako o zábavu pro vás, dospělé! Doporučujeme všem aktivním klientům bez rozdílu věku!

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Tyrolsko

17°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×