800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL PENZION TRAUBE

Aktivní program na pořadu dne uvítají milovníci horských túr, také ti, kteří v horách začínají a ocení možnost túry s průvodcem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rodinný a zavedený hotel má sluneční polohu v centru Zillertalského údolí, hotel 200 m od centra, 2 km koupání ve Fügenu, veřejný bazén ve Fügenu 2 km, nákupní možnosti 200 m, ledovec Hintertux 36 km.

Ubytování

2lůžkové pokoje zařízené v rustikálním stylu s použitím dřeva, sprcha/WC, kabelová nebo SAT/TV, fén, telefon, některé s balkonem.

Vybavení

hlavní a vedlejší budova, recepce, místnost pro snídaně a podávání jídel a společenská místnost, místnost s TV, stolní tenis, wellness místnost (sauna, parní lázeň, infračervená kabina), vedlejší budova (pouze ubytování), parkovací místa, úschovna kol.

Stravování

Typ stravy: more inclusive
Snídaně: bohatá bufetová, částečně z produktů vlastní výroby Obědy: obědový balíček (samoobsluha: sýr, salám, sladkost, ovoce), 2× týdně 15:00 – 16:00 hod. káva a zákusek Večeře: servírované o 3 chodech, hlavní chod z výběru 2 jídel, denně salátový bufet, nápoje k večeři (pivo, víno, nealko) All inclusive
navíc v ceně: zmrzlina pro děti, bar s ovocnými šťávami, 10:00 – 17:00 hod. káva a čaj, 1× grilování nebo selský bufet.

Děti

hřiště, dětská zoo (kozy, zajíci, psi, kočky). 4× týdně dětský program (minimální účast 5 dětí) s dozorem a obědem pro děti, trampolína, stolní tenis, jízda na traktoru, jízda na poníkovi.

Služby za poplatek

dětská postýlka (5 EUR/den), domácí mazlíčci (4 EUR/den bez krmení, platba v místě), zvířata nesmí do jídelny. Denní program (po-pá): výlety, nordic walking, jízda na bruslích, paragliding, výlety na kole, jízda na čtyřkolce, 1× týdně výlet do místní farmy (cca 15-20 EUR), návštěva wellness centra (5 EUR/os. za večer).

Počasí

Tyrolsko

9°C Dešťové přeháňky

Podobné hotely v této lokalitě

×