800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION TRAUBE - léto

Hotel střední kategorie s příjemnou polohou pro poznávání okolí i různé aktivity. Výhodou jsou vybrané nápoje k večeři i v určené hodiny během dne zahrnuté v ceně.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Hotel střední kategorie svou výhodnou polohou láká k poznávání okolí. Možnost sportovních aktivit, ale i procházek po městě. Výhodou jsou vybrané nápoje k večeři i v určené hodiny během dne zahrnuté v ceně.

Poloha

rodinný hotel s výbornou polohou v centru Zillerského údolí, 200 m od centra Uderns s obchody, 200 m od vedlejší budovy, 2 km od veřejného krytého a venkovního bazénu ve Fügenu, lanovka 2,5km, ledovec Hintertux 36 km.

Vybavení

recepce, jídelna, společenská místnost, místnost s TV, terasa, stolní tenis, vedlejší budova (pouze ubytování), parkovací místa (zdarma), úschovna kol. O ubytování v hlavní nebo vedlejší budově rozhoduje recepce hotelu dle aktuální obsazenosti.

Ubytování

2lůžkové pokoje, některé s možností 1–2přistýlek, koupelna/WC, SAT/TV, fén, telefon, některé s balkonem.

Strava

rozšířená polopenze
Snídaně: bufetové

Obědy: obědový balíček (ze snídaňového bufetu)

Večeře: servírované/bufetové, o 3chodech, salátový bufet, nápoje k večeři (pivo, víno, nealko)

Pro děti

dětská postýlka (5 EUR/den), hřiště, dětské židle, dětská zoo (kozy, zajíci, psi, kočky), 4×týdně dětský program (min. 5 dětí) s dozorem a svačinou – trampolína, stolní tenis, jízda na traktoru či na poníkovi.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci (5 EUR/den bez krmení, nesmí do jídelny), wellness – sauna, parní lázeň, infračervená kabina (5 EUR/osoba/den, provozní doba k dispozici na recepci), aktivity a výlety.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Tyrolsko

7°C Převážně oblačno

×