800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZUM HIRSCHEN

V horní části obce Imst u romantického farního kostela. Centrum cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Oblíbený tradiční hotel, v horní části obce Imst.

Poloha

centrum cca 300 m.

Vybavení

dobře vedený rodinný hotel se skládá z hotelu Zum Hirschen a hotelu Grüner Baum, které jsou vzájemně spojeny podzemní chodbou. Internetový koutek na recepci, útulné selské jizby, jídelna, domácí bar, zimní zahrada, wi-fi v celém objektu. 3 výtahy. Vyhřívaná lyžárna a sušárna.

Ubytování

nekuřácké a dobře zařízené pokoje v obou domech. Se sprchou, WC, telefonem, sat. TV a fénem. Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2B): s balkónem, (A2A): bez balkónu. Rodinné pokoje (A4B): dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, některé s balkónem. Ve všech pokojích wi-fi připojení.

Stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem, 1x týdně večer s místními specialitami. Silvestrovské menu. Hotel je známý díky své dobré kuchyni.

Sport/aktivity

půjčovna saní (na kauci).

Zábava

večer na uvítanou, večery s živou hudbou, domácí curling, sáňkování při měsíci vč. saní (vlek za poplatek), noční výlet. Silvestrovský ples s živou hudbou včetně nápojů (pivo, víno a sklenice sektu).

Info

parkování: parkovací místo nebo místo v podzemní garáži (podle dostupnosti) v ceně. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 0,85 € den/osoba od 15-ti let, platba na místě.. Příjezd/minimální délka pobytu: sobota/7 nocí, 11.1.- 28.2. a 8.3.-26.4. denně/3 noci.

WELLNESS

rozlehlé wellness centrum, cca 700 m2, v hotelu Grüner Baum, s krytým bazénem (14 x 6 m), finskou saunou, biosaunou a parní saunou, relaxační oázou s vodními lůžky. Masáže za poplatek.

NĚCO NAVÍC

lyžařské týdny pro děti - zdarma lyžařský kurz a skipas pro děti 3,5 - 6 let v termínu 5.1.-1.2. a 2.3.-15.3. v lyžařské oblasti Hoch-Imst. Od pondělí do pátku: 3,5 - 4 roky 2 hodiny, 5 - 6 let 4 hodiny. Na konci dětské lyžařské závody s vyhlášením vítězů. Nutné prokázat věk dítěte.

BONUS PRO LYŽAŘE

zvýhodněné ceny pro hotelové hosty ve vlastní půjčovně lyží: zapůjčení lyží a lyžařské obuvi na 6 dní vč. helmy cca 100 €/dospělý resp. cca 60 €/dítě. 10% sleva na skipas v lyžařské oblasti Hoch-Imst. Vleky v Hoch-Imst v provozu cca do 18.3.

ZIMNÍ INFO

Vlek/lanovka: Hoch-Imst cca 3 km Sjezdovka: cca 3 km Běžecká stopa: cca 800 m, popř. v lyžařské oblasti Skibus: u hotelu Půjčovna lyží: v lyžařské oblasti Lyžařská škola: v lyžařské oblasti Zimní turist. stezky: cca 800 m

Počasí

Tyrolsko

9°C Jasno

×