800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CUBE BIBERWIER-LERMOOS

Cube je dovolenou, sportovním vyžitím, zábavou a designem v jednom.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Cube je dovolenou, sportovním vyžitím, zábavou a designem v jednom.

Poloha

přímo u sjezdovky a lanovky Marienbergbahn v obci Biberwier. Centrum obce Lermoos s nákupními možnostmi a obec Ehrwald cca 2 km. Od hotelu jede skibus do lyžařských oblastí Lermoos, Ehrwald, Zugspitze, atd. Půjčovna lyží a snowboardů a lyžařská škola cca 50 m.

Vybavení

v červenci roku 2007 otevřený prázdninový komplex s 80 pokoji. Prostorná lobby s několika společenskými místnostmi a otevřeným krbem, prostorný kuřácký salonek, restaurace se samoobsluhou a restaurace á la carte (nekuřácké), bar otevřený 24 hodin, terasa na opalování, domácí diskotéka ‚Cube Club" s 2 bary (otevřeny dle vyvěšení na recepci). Pračka na mince a sušička za poplatek. Výtah.

Ubytování

všechny nekuřácké pokoje (cca 28 m2) jsou vybaveny sprchou, samostatným WC, fénem, sat. TV s plochou obrazovkou a radiokanálem a zaskleným ‚show room" (předsíň na uschování a vysušení sportovních oděvů a náčiní). Jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) pro 1 resp. 2 osoby s dvoulůžkem. Třílůžkové pokoje (A3A) a čtyřlůžkové pokoje (A4A) pro 3 resp. 4 osoby s dvoulůžkem a patrovou postelí.

Stravování

Polopenze: v restauraci se samoobsluhou: snídaně formou bufetu do 11 h, večeře formou bufetu (3 chody).

Speciál

31.3.-14.4. při pobytu od 7 nocí 1 poukázka na nápoje v hodnotě 30 EUR na plně platící osobu zdarma.

Služby v ceně

31.12. silvestrovská oslava s živou hudbou, speciálním silvestrovským bufetem, půlnočním občerstvením, ohňostrojem a sektem.

Sport/aktivity

stolní tenis, posilovna, lezecká stěna. Různé aktivity jako např. gymnastika, výlet s pochodněmi a další částečně za poplatek.

Info

Parkování: v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 26.12.-1.1. pondělí/7 nocí. 18.2.-2.3. denně/4 noci. Poznámka k rezervaci: bez doprovodu dospělé osoby je rezervace možná pouze pro osoby od 18 let.

tip|WELLNESS

Rozsáhlá relaxační zóna v podkrovních prostorech s panoramatickým výhledem na vrchol Zugspitze nabízí saunu a odpočinkovou místnost. Masáže a relaxační lůžko za poplatek.

ZIMNÍ info

Vlek/lanovka/sjezdovka: přímo u sjezdovky a lanovky Marienbergbahn.Skibus: do lyž. oblasti Lermoos, Ehrwald, Zugspitze atd. přímo u hotelu.Lyžařská škola: cca 50 mPůjčovna lyží: cca 50 m

Počasí

Tyrolsko

10°C Převážně oblačno

×