800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKEMPINSKI HOTEL DAS TIROL - léto

Luxusní hotel s kvalitním a bohatým zázemím. Nedaleko golf, možnost pěších túr i cyklistiky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

luxusní hotel otevřený v roce 2011, který jako jediný v Tyrolsku patří do klubu vedoucích hotelů světa, se nachází asi 100 m od centra střediska Jochberg, v nadm. výšce asi 924 m, 100 m od obchodu, 7 km od veřejného bazénu v Kitzbühlu, 300 m od veřejného koupaliště, 150 m od autobusové zastávky.

Ubytování

148 pokojů a suit má koupelnu, WC, fén, balkon, DVD přehrávač, telefon, SAT/TV, WiFi zdarma, trezor zdarma. Župan a pantofle během pobytu zdarma k dispozici. Na pokojí je možné ubytovat max. 2 dospělé a 1 dítě do 8 let. V junior suitách je možné ubytovat až 4 dospělé.

Vybavení

recepce, vstupní hala s krbem, společenská místnost, WiFi zdarma, 7 výtahů, parkování zdarma, jídelna pro podávání snídaně, 2 restaurace, bar, 2 terasy, konfereční místnost, kuřárna s knihovnou, obchody, lázně o ploše cca 3600 m2, vnitřní bazén 6 × 8 m, venkovní bazén 10 × 20 m, fitness, sauna, odpočívárna a další. Hotel je vhodný pro vozíčkáře.

Stravování

snídaně, polopenze za příplatek
Snídaně: bufetové.
Večeře: servírované o 4 chodech s výběrem z menu či tématický bufet.

Služby za poplatek

garáž (cca 10 EUR/den), minibar na pokoji, masáže, salón krásy, lékařské lázně, solárium, golfový simulátor, domácí mazlíčci (asi 25 EUR/noc bez stravy, na vyžádání, nemají přístup do lázní a restaurací).

Děti

dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětská herna, dětské židle, příležitostně pro děti 3–10 let dětský klub, hlídání dětí na vyžádání za poplatek.

Náš názor

Luxusní hotel s kvalitním a bohatým zázemím. Nedaleko golf, možnost pěších túr i cyklistiky.

Počasí

Tyrolsko

10°C Skoro jasno

×