Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Západní Tyrolsko | Nauders

Alpen-Comfort-Hotel Central

   Hodnocení

   4.585 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 43 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna a kavárna. Je zde dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti. Dále je možné využít službu hlídání dětí a pokojovou službu. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je koupelna. K standardnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je tady sejf. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici je také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v bazénu a krytém bazénu. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například jízdu na kole/horském kole, fitness studio, spa, saunu, parní lázeň, masáže a solárium. V objektu je živá hudba a miniklub.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Lze si objednat snídaně. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla. Hotel nabízí také drobné občerstvení.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248