800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CENTRAL - léto

  • Ideální místo pro výlety
  • Cyklistické a turistické stezky vedou přímo kolem hotelu
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komfortní hotel s rodinným vedením v tyrolských Alpách. V blízkosti italských a švýcarských hranic - ideálním místem pro výlety. Hotel nabízí vhodné zázemí pro rodiny s dětmi. Navíc k dispozici v ceně Sommer Card.

PRO RODINY

rodinné pokoje dětská herna s konzolí playstation a dětské kino (v hlavní sezóně) dětský animační program organizovaný místní organizací Nauders (v termínu 6.7.-23.8. od 5 let) speciální dětské menu (od 18:00 h.) a džusy u dětského baru po celý den v ceně dětská postýlka na vyžádání v ceně. Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Poloha

známý a oblíbený hotel s centrální, přesto klidnou polohou. Cyklistické a turistické stezky vedou přímo kolem hotelu.

Vybavení

komfortní hotel s vedlejší budovou (Penzion Ploner NNN cca 50 m) s 40 pokoji, vstupní halou s krbem, výtahem, útulnou jizbou, letní terasou s kavárnou. Terasa na opalování s lehátky a slunečníky. Wi-fi připojení za poplatek.

Ubytování

penzion (NNN): rustikálně zařízené jednolůžkové pokoje (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2B): se sat. TV, telefonem, sprchou a WC. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. Hotel (NNNN): komfortně zařízené pokoje vybavené sat. TV, telefonem, rádiem, trezorem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem. Župany k zapůjčení pro dospělé. Dvoulůžkové pokoje (B2A/B2B): B2B s přistýlkou. Rodinné pokoje (B4B): obývací prostor oddělený posuvnými dveřmi s ložnicí.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetu, 15:00-17:00 h. svačina s zákusky a snacky, večer výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně večer tematický bufet nebo fondue.

Sport/aktivity

fitness a túry s průvodcem. Za poplatek: horská kola k zapůjčení.

Wellness

wellness zóna (cca 500 m2) s krytým bazénem, vířivkou, finskou saunou, vodopádem, parní lázní. Za poplatek: masáže a solárium.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 14 let, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci, 19.6.-25.6. denně/4 noci.

SLUŽBY V CENĚ

Sommer Card: vstup na koupaliště Pfunds, Graun, Ried a do krytého bazénu Feichten. vstup do různých muzeí. Využití tenisových kurtů v Riedu, Pfunds a Prutzu. Pro plně platící osobu a dítě do 14 let v termínu 5.7.-11.7. a 6.9.-26.9. a pobytu od 7 nocí Sommer Card Gold: využití všech lanovek, koupališť a krytých bazénů v regionu.

Možnosti ubytování

Počasí

Tyrolsko

13°C Převážně oblačno