800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyALPENHOTEL ZUM SEE - léto

Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety a pěší túry, nachází se na klidném místě obklopen horskou přírodou, je vhodný pro rodiny s dětmi a je známý svou vynikající kuchyní.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží ve čtvrti Weidach (asi 1200m n. m.), centrum obce Leutasch je vzdáleno asi 400 m, v obci je k dispozici lékař. Před hotelem je zastávka autobusu. Leutasch leží asi 20 km od Innsbrucku a 3 km od začátku obce Seefeld, kde je nejbližší lékárna (asi 7km). V blízkosti jsou možné různé aktivity: plavání, pěší túry, cyklistika, nordic walking, golf.

Ubytování

22 pokojů 1–2lůžkových či 2lůžkových s 1–2přistýlkami má rádio, koupelnu/WC, některé mají TV a některé balkon.

Vybavení

rodinný alpský hotel má recepci, restauraci, čítárnu s připojením na internet, kavárnu, sluneční terasu, parkoviště, výtah, trezor na recepci zdarma, fén na vlasy na recepci na vyžádání zdarma. Vstup do běžecké a nordic walking arény Seefeld, půjčení holí pro nordic walking (dle dispozice), 3× týdně pěší túry s doprovodem, půjčení turistického vybavení – batohy, hole, mapy (dle dispozice), 1× zdarma vstup na 2 hodiny do lázní Leutascher Alpenbad – bazén a koupaliště (cca červen–srpen, všední dny), infračervená kabina. Změny v nabízených službách vyhrazeny. Domácí zvířata nejsou povolena.

Stravování

all inclusive
Snídaně: bufetové.
Obědy: formou balíčku.
Večeře: servírované.
All inclusive: bufetové snídaně, oběd formou balíčku (samoobsluha ze snídaňového bufetu), odpoledne zákusek, večeře o 3chodech (výběr z menu, salátový bufet), neomezeně nealko nápoje 10.00–22.00 hod. (šťávy, soda, jablečná šťáva), při večeři 18.00–19.30 hod. 2alkoholické nápoje (pro dospělé) v restauraci (např. 0,3 l piva či 1/8 l vína).

Služby za poplatek

masáže, pěší túra s pochodněmi, pronájem kol (asi 10 EUR/den, dle dispozice), kuželky. Místní pobytová taxa 1,50 EUR/noc/osoba nad 15 let.

Děti

dětská herna, odpoledne zmrzlina pro děti, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Náš názor

Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety a pěší túry, nachází se na klidném místě obklopen horskou přírodou, je vhodný pro rodiny s dětmi a je známý svou vynikající kuchyní.

Počasí

Tyrolsko

8°C Déšť

Podobné hotely v této lokalitě

×