Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Seefeld

ALPINA

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel leží v nadmořské výšce 1 200 m v osadě Weidach, cca 400 m od centra obce Leutasch,  8 km od prázdninového letoviska Seefeld, 20 km od Innsbrucku. V oblasti je přes 650 km značených turistických tras. Hotel je dobrým výchozím bodem i pro horskou cyklistiku a nordic walking. V blízkosti 2 golfová hřiště (18 a 9 jamek). Zastávka autobusu do Seefeldu před hotelem.

  Vybavení

  malý hotel s 20 pokoji má recepci, čítárnu s připojením na internet, jídelnu, trezor na recepci zdarma, půjčení fénu zdarma, parkoviště zdarma (dle disponibility). Zdarma půjčení turistického vybavení (batoh, mapy, turistické hole - vše dle disponibility), zdarma 1x vstup na 2 hodiny do Leutascher Alpenbad (vnitřní a venkovní bazén, červen-srpen, po-pá dopoledne), vstup do běžecké a Nordic Walking arény v olympijském regionu Seefeld. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

  Ubytování

  2lůžkové pokoje (některé s 1 přistýlkou formou sofa) mají SAT/TV, rádio, koupelnu/WC, balkon.

  Pro děti

  herna, zmrzlina odpoledne, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

  Náš názor

  Rodinný hotel známý svou výbornou kuchyní. Ideální poloha pro pěší turistiku a poznávání zajímavostí v okolí.

  Strava

  Snídaně:bufetové
  Obědy:formou balíčku
  Večeře:servírované
  All inclusive:bufetové snídaně, oběd formou balíčku (samoobsluha ze snídaňového bufetu), odpolední zákusek (káva/čaj za poplatek na místě), večeře o 3 chodech s výběrem hlavního jídla, salátový bufet, neomezeně džusy a soda 10.00-22.00 (limonáda, coca cola apod. za poplatek na místě), při večeři 2 nápoje na osobu (0,3 l točeného piva, sklenice vína nebo limonáda).

  Služby za poplatek

  garáž (7,50 EUR/den, dle dispozice), pronájem kol, pěší túry s loučemi, internet.

  Povinné příplatky

  místní pobytová taxa cca 1,50 EUR/noc/osoba nad 15 let.