Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Západní Tyrolsko | Serfaus - Fiss - Ladis

Amadeus-Micheluzzi

   Hodnocení

   3.574 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například hotelový sejf, restaurace, jídelna, snídaňový salónek, bar, dětská herna a služba hlídání dětí. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   V pokojích je obývací část a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Je tady sejf. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a rádio. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici je také vysoušeč vlasů a župan.

   Sport/zábava

   Objekt má krytý bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například fitness studio, spa, saunu, parní lázeň, masáže a solárium.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně a večeře. Hosté mají na výběr nealkoholické nápoje.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248