800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL/APARTMÁNY BELMONT

Udržovaný a oblíbený hotel s centrální polohou, Fiss.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

V blízkosti údolní stanice lanovky Fiss, která je výchozím bodem pro sportovce a turisty. Navíc pro hotelové hosty Sommer Card zdarma.

Poloha

klidná lokalita, lanovky a veřejné tenisové kurty v dosahu. Centrum cca 200 m.

Vybavení

13 pokojů a 7 apartmánů, bar (samoobsluha), snídaňová jídelna, hotelová hala. Terasa s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2C/A2D): cca 18 m2. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, trezorem, sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou. A2D bez balkonu. Jednopokojové apartmány (F2F): pro 2 osoby, cca 32 m2, obývací ložnice s postelí. Apartmány jsou vybavené kab. TV, telefonem. sprchou nebo vanou, WC, balkonem, posezením a kuchyňským koutem (chladnička, kávovar, mikrovlnná trouba, sporák, myčka). Dvoupokojové apartmány (F4G): pro až 4 osoby, cca 45 m2, obývací ložnice a dvoulůžkový pokoj, vybavení jako F2F. Třípokojové apartmány (F5H): pro až 5 osob, cca 55 m2, obývací ložnice a dvoulůžkový pokoj, vybavení jako F2F.

Stravování

snídaně. Formou bufetových stolů. Pro pokoje A2C je možné rezervovat večeře (menu o 4 chodech a pro děti do 11 let dětské menu) v hotelu Alpenroyal (cca 600 m), rezervace pod kódem: dosp. os S 09553A a děti do 11 let S 09553B. Ceny večeří dle rezervačního systému.

Sport/aktivity

za poplatek: stolní fotbálek a biliár.

Internet

WiFi v hale zdarma.

Wellness

zdarma: sauna, parní lázeň a solárium za poplatek (1x týdně využití sauny a parní lázně zdarma).

Děti

dětské hřiště. Dětská postýlka na vyžádání v CK zdarma, do 2 let zdarma. Maximální počet osob na pokoji smí být překročen.

Další výhody

Super-Sommer Card Serfaus-Fiss-Ladis: zahrnuje použití lanovek, kyvadlový autobus mezi středisky, zábavní centrum Serfaus, Funpark Fiss.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; lázeňská taxa: cca 2,60 € den/osoba od 14 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Počasí

Tyrolsko

14°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×